‘Sezon sonunda onların istediğini onlara vereceğiz’

Bahri Kaya grubun lideri önünde güç denemesi yaptıklarını ve rakibe pozisyon vermeden maçı kazanmayı başardıklarını söyledi.

‘Sezon sonunda onların istediğini onlara vereceğiz’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Bahri Kaya play-off yolunda büyük önem taşıyan maçta grup lideri Bayburtspor’u pozisyon vermeden yendikleri için son derece mutlu olduklarını söyledi.

Bahri Kaya göreve başladıktan sonra takımın başında dördüncü maçına çıktığını ve bu süre içinde kadroda istikrarı yakalamak çabası içinde olduğunu belirterek ‘Grubun lideri karşısında doksan dakika içinde pozisyon vermeden maçı tamamlamak benim için çok önemli. Altı pastan kaçırdığımız pozisyonları değerlendirebilsek sonuç çok farklı olurdu.

Bu maçta rakibin oyun sistemine göre değişik mevkilerde forma verdiğimiz arkadaşlar çok önemli katkılar verdiler. Sahada gerçekten büyük bir mücadele veren futbolcularımı kutluyorum. Savunmadaki bu başarımız karşısında hücum hattındaki arkadaşlarımız katkı vermiş olsalardı maçı daha erken bitirebilirdik.

Ligde matematiksel olmasada play-off’u büyük oranda garantiledik. Takımın bir arada oynama isteği bizim yarış sonunda hedefe ulaşmamız için çok önemli. Kadro istikrarını mümkün olduğunca bozmadan yolumuza devam edeceğiz. Bu birlikteliği ve mücadeleye golcülerimizde devreye girerse sezon sonunda mutlu sona ulaşcağımıza inancımtam. Savunmadaki performansımızı istediğimiz düzeye çıkardık ön bölgede de istediğimiz yapmayı başarırsak sonuca ulaşırız’ dedi.
 

‘Taraftar sadece futbolcularını desteklesin’
Bahri Kaya maçın özellikle ikinci yarısında taraftarların yaptıkları yanlışların işlerini zorlaştırdığını söyledi. Hakemlerin ikinci yarıda taraftarların yaptıkları yanlışlara kızarak tüm takdir haklarını rakipten yana kullandığını belirten Kaya ‘Hakem yanıma gelerek beni uyardı yapılan yanlışlar nedeni ile. Sahaya top atılması pet şişe atılması ne Çorum’a nede bu büyük kulüp taraftarlarına yakışmadı.
Benim taraftarlardan tek isteğim sahada takımlarına destek vermesi. Biz sahadaki futbolcumuzu motive edelim onlara destek verelim. Onlar rahat olsunlar biz doğru yoldayız ve onların istediğini sezon sonunda onlara vereceğiz ancak bu taşkınlıklar bizi olumsuzluğa iter. Hiç bir profesyonel takıma tribünden top atmak yakışmaz. Maç boyunca takımına destek veren taraftar her zaman başımızın üstünde yeri var’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftarlar
Taraftarlar - 3 yıl Önce

Ya bırak hoca BAYBURTSPOR ÜZERİMİZEDİR BİLE GELMEDİ NEDEN GELSİNKİ ADAMLAR ŞAMPİYON OLMUŞ GELMİŞ İŞİ BİTİRMİŞLER BİZDE ZATEN SEN GELMEDEN ÖNCE PLAYOF YÜZDE 99 GARANTİYDİ BU PAY GİDEN HOCALARIN SENİN KATKINI DAHA GÖREMEDİK BUNU ZAHMETSİZ ALDIĞIN PLAYOF LARDA GÖSTER Kİ BİZDE SAMA DİYELİM Kİ GELDİ ŞAMPİYON YAPTI DİYE TARAFTAR YANLIŞ YAPIYOR DİYORSUN BİR HOCA BÖYLE KONUŞMAMALI TARAFTAR MAÇ NE OLURSA OLSUN HEYECAN DUYAR NE YAPMIŞ Kİ TARAFTAR NORMAL OLARAK HER TAKIMIN VERDİĞİ REAKSİYONU VERİR HOCA SEN TAKIMI ÇIKARMAYA BAK SENİN İŞİN O TARAFTARA LAF SÖYLEMEK LAF SÖYLEMEK DEĞİL SEN KENDİNİ KANITLAMAK MI İSTİYORSUN ZAHMET VERMEDİĞİN HAZIR PLAYOF LARA ÇIKMIŞ TAKIMI ÇIKAR ŞAMPİYON YAP BİZDE SENİ HEP ALKIŞLAYALIM SENİN İŞİN BU

Tribün
Tribün - 3 yıl Önce

Sn hoca taraftarı eleştireceğine takıma daha iyi futbol oynat bu futbol yetmez bu taraftar kar tipi soğuk herzaman uzak yakın demedi gitti geldi takımın arkasından ve bu taraftara söyleniyosun olmadı bu senin görevin değil senin işin takımımızı çıkartmak sen işine bak çıkart bu takımı seni yürekten alkışlarız unutmayız takdir ederiz çıkartamasan güle güle

Bozkurt
Bozkurt - 3 yıl Önce

Hoca yakışmamış bu söylem,taraftar işine baksın ne demek

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Hocam kerem pala ya şans ver artık.Çocuk ilk yarida takimda superdi.Sol kanatta super isler yapti.Sen neden şans vermiyorsun.

Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Hocam kerem pala ya şans ver artık.Çocuk ilk yarida takimda superdi.Sol kanatta super isler yapti.Sen neden şans vermiyorsun.

Alican
Alican - 3 yıl Önce

Hoca ne gerek var bu tür söylemlere sen işini yap ne yapacan taraftar şöyle böyle, bizi ŞAMPİYON yap yeter senin işin o sadece

Kazım meriç
Kazım meriç - 3 yıl Önce

Hoca sen takımı çıkarmaya bak, bırak bize yani taraftara nizam vermeyi biz yeni playof yaşamıyoruz her senemiz playof diye bizim ki sen play Of’a çıkmış bir takıma geldin sayılır görelim seni bir playoflar da taraftar şöyle yapmış yok böyle yapmış taraftarız biz Sevinç’imizi yaşıyoruz sadece sen işine bak be hoca şampiyonluk getir bize seni de daha çok takdir ederiz her zaman

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Sn HOCA BU TAKIM İLK DEFA PLAYOF A KALMIYOR ZATEN SENİN DE BU BÖLÜMDE KATKIN YOK ÇÜNKÜ 5PUAN FARK VARDI AURELLO VE ERSİN HOCANIN KATKISI VAR SENİN GÖREVİN ŞİMDİ BAŞLIYOR TARAFTARLAR SEVİNCİNİ MUTLULUĞNU YAŞIYOR SANKİ HERŞEYİ SEN YAPMIŞIN GİBİ BİZ TARAFTARLARI ELEŞTİRİYOSUN TAKIMLA UĞRAŞ DÜNYA PARA ALMIŞIN ZATEN ŞAMPİYON YAP AVUÇLARIMIZ PATLASIN SENİ ALKIŞLAYALIM SENİN İŞİN BU TARAFTAR EN BÜYÜKTÜR KİMSE KÜÇÜMSEMESİN AYAR DA VERMESİN DİYORUZ BAŞARI ÇORUMSPORUMUZLA OLSUN HAYIRLI HAFTALARIM OLSUN HEP

SIRADAKİ HABER