‘Sezon sonunda yine hep beraber sevineceğiz’

Çorum FK’da üçüncü kaptan Murat Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda camiadan ve tüm sevenlerden İnegölspor mağlubiyeti nedeni ile özür diledi.

‘Sezon sonunda yine hep beraber sevineceğiz’

Çorum FK’da üçüncü kaptan Murat Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda camiadan ve tüm sevenlerden İnegölspor mağlubiyeti nedeni ile özür diledi.

Tecrübeli futbolcu sezon başı verdikleri sözü yerine getirmek için sonuna kadar mücadele edeceklerini belirttiği paylaşımında şunları dile getirdi;

"Sevgili Çorum FK taraftarları bizlerde sizin kadar üzgünüz. Şampiyonluk hedefi ile çıktığımız bu sezonda yaşadığımız sıkıntılar ve sorunlar nedeni ile istediğimiz sonuçları alamadık. Son oynadığımız İnegölspor maçında aldığımız mağlubiyet hem bize hemde kulübümüze yakışmadı. Öncelikle bu mağlubiyetten dolayı camiamızı çok üzdük. Fakat biz futbolcular olarak bizde çok üzüldük. Bu zor günleri geride bırakarak sezon başı hedeflediğimiz mutlu sona ulaşacağımızdan en ufak bir endişemiz yok. Futbolcular olarak hocamızdan yönetimimize, taraftarlarımızdan ve bizler için gecesini gündüzüne katan başkanımıza kadar onların bu emeklerinin karşılığı olan kupası sezon sonunda Çorum’a getirmek için sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. Bundan emin olsunlar ve bu takıma inansın ve güvensirler. Yeniden birlikte coşku içinde sevindiğimiz günlerde buluşmak dileği ile."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 2 ay Önce

Yav arkadaş biraz doğru sözlü olun neden oynamak istemiyorsunuz hocamı para mı sıkıntınız nedir açık açık söyleyin. İnsanı verem etmeyin olmayacaksa hiç değilse umut etmeyelim.

Sefer
Sefer - 2 ay Önce

Murat senin ve sizin gibilerin derdi para kardeşim bizde bu futbol aleminin içindeyiz top oyna top senin işin oynamak,performans göstermek 2-3 kafadarınla takımı yönetmek değil buraya performans vermeye geldin dünya kadar paralarda aldınız sonuç sıfır veriyorsunuz yazıkdır yazık

Bozkurt
Bozkurt - 2 ay Önce

Murat yıldırım çok para alarak buraya geldin gözümüz de yok sen çok konuşup demeç vereceğine takımda iyi olmaya ve bu takımı şampiyonluğa oynatın buraya dünya para alarak geldin babanın hayrına gelmedin LAF CAMBAZLIĞINI bırak sen ekürülerin futbol oynayın lafa ihtiyacımız yok bizim şampiyon olmaya ihtiyacımız var .

SIRADAKİ HABER