Sinan’dan geleneksel galibiyet selfisi

Çorum FK’nın bu sezonki hücumdaki en etkili ismi Sinan Kurumuş, her galibiyetin ardından çektiği selfiye Gümüşhanespor maçınıda ekledi.

Sinan’dan geleneksel galibiyet selfisi

HARUN AKKAYA
Çorum FK’nın bu sezonki hücumdaki en etkili ismi Sinan Kurumuş, her galibiyetin ardından çektiği selfiye Gümüşhanespor maçınıda ekledi.

Golcü futbolcu Gümüşhanespor maçının ardından soyunma odasında futbolcular, teknik heyet ve diğer takım görevlileri ile birlikte soyunma odasında bu selfiyi çekti. Sinan Kurumuş için bu fotoğraf  tabiki diğerlerinden son derece farklı bir anlam ifade ediyor. Türk futbolunda altı dakika gibi kısa bir sürede üç gol birden atarak tarihe geçen Sinan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyor.

6 dakikada hat trick

Sinan Kurumuş, Gümüşhanespor karşısında altı dakikada üç gol atarak tarihe geçti. Bu kadar kısa sürede bunu başaran ilk isim olan Sinan Kurumuş’un üçüncü golden sonraki sevincini arkadaşları ile birlikte yaşarken görülüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt
Bozkurt - 2 ay Önce

Şampiyon mu oldunuz beyler aldığınız paranın karşılığını verin önce takım şampiyonluğa kuruldu bıraktık şampiyonluğu PLAY OF BİLE uçtu gitti GÜMÜŞHANEYİ hacettepeyi URFASPORU bizim veteranlar takımımız BİLE Yener boy boy sevinçler falan yazıktır ya..

Atalay
Atalay - 2 ay Önce

Ağzına sağlık Bozkurt kardeşim yazıktır ya bitmiş yönetimi bile olmayan Gümüşhane’yi yenmişler birde poz vermişler ZONGULDAKTA nerdeydiniz diye sorarlar adama..

Üç hilal
Üç hilal - 2 ay Önce

Dünya kadar para alsınlar düşmüş bitmiş takımları yenmeyi maharet sayan bir futbolcu grubu alınmış ayıptır ya, birde geldiğinden bu tarafa doğru dürüst final maç kazanamayan bir hoca var takımın başında, zaten hocanın zaten hiç katkısı yok,bol bol poz var zonguldak -Manisa FK-UŞAKSPOR HEKİMOĞLUSPOR maçlarındaki sıfır çekin küme düşmüş takımları yenince ortalığa çıkıyorlar hadi ya bumu futbolculuk hocalık...

SIRADAKİ HABER