Son dakika... Anlaşma tamam gibi!

Çorum FK’nın devri konusunda yapılan görüşmeler olumlu geçti. Resmi açıklamanın bugün yapılması bekleniyor.

Son dakika... Anlaşma tamam gibi!

HALİL ÖZTÜRK

Çorum FK’nın devri konusunda yapılan görüşmeler olumlu geçti. Resmi açıklamanın bugün yapılması bekleniyor.

Sezonun sona ermesinin ardından takım kaptanı Murat Yıldırım ve Oğuzhan Yalçın’ın kulübe yaptığı teklifin ardından  ilk görüşme yapıldı.

Murat Yıldırım’ın menajeri ve aynı zamanda danışmanı Ali Gürsoy ile Oğuzhan Yalçın  tesislere giderek burda Kulüp Müdürü Özgür Yıldırım ile bir araya geldiler.

Burda kulübün gelir gideri ve borçları konusunda detaylı bilgiler alan Gürsoy ve Yalçın daha sonra pazarlık sürecine geçildi.

Yaklaşık iki saat süren görüşmelerin son derece olumlu geçtiği öğrenildi. Görüşme ile ilgili olarak sık sık bilgilendirilen Fatih Özcan’ın da onayı alınarak yapılan pazarlık sonucunda tarafların fiyat üzerinde anlaştığı öğrenildi. Tek sorunun yapılacak ödemelerin tarihleri konusunda olduğu bunla ilgilide orta bir yolda anlaşma sağlanması bekleniyor.

Yapılan bu görüşme sonunda kesin anlaşmanın sağlanmasının dün gece veya bugün kulüp tarafından resmi kanaldan yapılması bekleniyor.

Anlaşma sağlanmasının ardından şirketin devri ile ilgili yasal işlere başlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 1 hafta Önce

3.ligler de sürünen takımı alıp 2.lige çıkaran büyük emekleri olan takımı kulübü ayağa kaldıran ve biraz sakin kalıp devam edip 1.lige de çıkaracağına yürekten inandığım Fatih başkandan Allah razı olsun.Emeklerin yaptıkların asla unutulmayacak Büyük Başkan.Teşekkürler hersey için.

Çorumlu
Çorumlu - 1 hafta Önce

Çorumlu Çorum’a sahip çıkmaz ise kim sahip çıkacak❗️❓

Koparan
Koparan @Çorumlu - 4 gün Önce

Murat Yıldırım’ı tebrik ediyorum. Fatih başkanında her zaman çorum sporun yanında görmek istiyoruz.

SIRADAKİ HABER