Sungurlu Belediye voleybol takımında kan değişikliği

Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Sungurlu Belediyespor’da geçen sezon ortasından bu yana takımı çalıştıran Teknik Direktör Veli Koçak ile yollar ayrıldı. Takımı Kulüp Voleybol Sorumlusu ve Teknik heyette antrenör olarak görev yapan Mustafa Özdemir çalıştıracak.

Sungurlu Belediye voleybol takımında kan değişikliği

HARUN AKKAYA
Sungurlu Belediyespor voleybol takımında teknik direktör Veli Koçak ile yollar ayrılırken takımı antrenör Mustafa Özdemir çalıştıracak.


Geçtiğimiz sezon 2. Lig play-off müsabakaları öncesinde Sungurlu Belediyespor ile anlaşan aynı zamanda Çorum Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve milli takım antrenörü Veli Koçak yönetiminde 1. ligde yedi maçta bir galibiyet alan Sungurlu Belediyespor takımında yönetim kan değişikliğine gitme kararı aldı.
Geçtiğimiz hafta sonu sahasında Haliliye Belediyespor’a mağlup olarak kötü gidişi durduramayan Sungurlu Belediyespor yönetimi Teknik Direktör Veli Koçak ile görüşerek yolları ayırma kararı aldığı öğrenildi.


Bu ayrılığın ardından ise kulüp voleybol sorumlusu ve takım antrenörü Mustafa Özdemir göreve başladı. Sungurlu Belediyespor cumartesi günü Solhanspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına Sungurlu’da başlayan voleybol takımında yönetimin kadro yapılanması konusunda da bir dizi karar alması bekleniyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER