‘Takım olarak eksiklerimiz var’

Çorum FK’nın yeni Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, bu kadronun yetersiz olmadığını artılarının daha çok olduğunu kendilerine düşenin eksileri azaltarak basit gol yemesinin önüne geçmek olduğunu söyledi.

‘Takım olarak eksiklerimiz var’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK’nın yeni Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, bu kadronun yetersiz olmadığını artılarının daha çok olduğunu kendilerine düşenin eksileri azaltarak basit gol yemesinin önüne geçmek olduğunu söyledi.

Başkanın projelerinin  ayrıca camiada kendisi ile ilgili duydukların çok etkileğini belirterek ‘Açık sözlü ve sözünü yemeyen adamları severim birde buna ilaveten hedeflerimizde örtüştüğü için teklifi kabul ettim’ dedi.
İsmet Taşdemir imza töreninde yaptığı konuşmada ilk olarak ülke olarak zor günlerden geçirdiklerini, depremler, seller ve korona ile mücadele ettiklerini belirterek ‘ millet olarak bu zor günleri inşallah hep birlikte aşacağız. Ölenlere rahmet yakınlarına sabır diliyorum’ dedi.

Taşdemir imza törenrinde yaptığı konuşmada ‘Bugün itibari ile resmi imzayı atarak kulüpte hizmete başlayacağız. Çok iyi işler yapabileceğimiz birlikte aile olabileceğimiz vebiraz zamanlada olsa çok güzel şeyler yapabileceğimiz bir kulübe geldğimize inanıyorum. Arkadaşlarla bütünleşerek Çorum FK’yı hakettiği yerlere getirmek için elimizden gelen her şeyi yaparız. İyiki burdayım. Tüm şehir ile elele vererek önemli adımlar atarız.

‘Kolay gol yiyen bir takımız’
Ligde son iki maçını biri ekrandan diğerini canlı izledik. Takımın artıları çok fazla eksileride var. Altı maçta gol meyişiz kolay gol yiyen bir takımız önce bunu kesmek zorundayız. Bizim oyun sistemimize bu kadronun tepki vereceğine inanıyorum. Kadrodaki arkadaşların çoğunu tanıyorum. Çalışarak eksiklerimizi gidereceğiz artılarımızı çoğaltacağız.

‘Bu kadro doğru bir kadro’
Bu kadro kötü bir kadro değil, doğru bir kadro. Her doğru kadro her zaman iyi skorlar alacak diye kural yok. Futbol değişgen bir oyun. Yanlış kadrolar bile başarılı olabilir. Devre arasına kadar bu kadro ile alabileceğimiz puanları alabileceğimize inanıyorum. Takımla çalışınca bunu daha net söyleyebiliriz.

‘Şehrin şampiyonluğa inanması gerekir’
Türk futbolunun en büyük sıkıntısı ve stad ve tesis. Stad olayı her ilde çözülüyor tesis konusunda Çorum FK çok farklı yerde. Üst liglere inanılmaz bir şekilde hazır durumda. Bunlarda bugün hemen şampiyon olalım denilince olmuyor. Bunu sadece kulüp içindekilerin çözmesi mümkün değil. Bu birliktelik, şehrin tüm dinamiklerinin olaya sahip çıkması ve şampiyonluğu istemesi gerekiyor.

‘Birazcık zamana ihtiyacım var’
Başkanın projeleri beni çok etkiledi. Bu yoldan gelip giderken stadı ve tesisleri görüyordum. Ben başkanın karakterini ftubol camiasından çok iyi biliyorum. Açık sözlü ve sözünü yemeyen adamları severim onlarla çalışmaktan çok büyük onur duyarım başkanımda onlardan birisi. Bu takımda iyi bir takım hedefi olan bir takım hedefi olmayan yerde olmam. Hedeflerimizde örtüştü ve çalışmamak için hiç bir neden kalmadı. Geldiğim için çok mutluyum. Hem kendi iç dünyamda ne kadar haklı oldğumu kendimede sizlerede ispatlayacağım. Birazcık zamana ihtiyacımız var.

‘Eksileri azaltıp artıları çoğaltacağız’
Mevki olarak değil takım olarak eksiğimiz var. Biz artıları ön plana çıkarmek eksiklerimizi gidermeye çalışmak, Eksikler giderilirmi tabiki hayır. Eksik bitmez önemli olan bu hataları asgariye indirmek. Futbol hata oyunu ve hatassız futbolcuda yok. Biz artıları çoğaltıp eksikleri mimimuma indirdiğimiz takdirde başarıya ulaşacaktır. Takım kenetlenmiş durumda şehirde buna ayak uydurduğu takdirde başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 1 ay Önce

Sn HOCA öncelikle hayırlı olsun hoşgeldiniz,yeni gelen tüm HOCALAR senin gibi hep vaad ve umut dağıtıyorlar,hep dinledik biz artık bir tek şey istiyoruz ŞAMPİYONLUK yaparsan dediklerine inanırız iyi kadro diyorsun iyi yer diyorsun o zaman ilerde bu takıma 5-6 oyuncu deme lüksün yok,şikayetin olmamalı HATIRI SAYILIR BİR PARA DA ALDIN 2.LİĞİN ÜSTÜNDE BİR PARA, BAŞARILIYIM DİYECEKSEN ŞAMPİYON YAPMALISIN BU TAKIMI AMA PLAY OF,AMA DİREK OLARAK ONUN DIŞINDA SENİ BAŞARILI OLMUŞ BİR HOCA OLARAK GÖRMEYİZ BUNU BİLMENİZİ İSTİYORUZ,ÇüNKÜ SİZ BURAYA ŞAMPİYON YAPMAK İÇİN GETİRİLDİNİZ..BAŞARILAR

Salim izci
Salim izci - 1 ay Önce

Sn Hoca hiç ÇAK CUK DEME TAKIMA ŞAMPİYON YAPMAK İÇİN GETİRİLDİNİZ 2.LİĞİN EN TAKIMI KURULDU ÇOK PARALAR VERİLDİ SENİN İŞİN LAF OLMASIN TAKIMI ŞAMPİYON YAP YETER BU ŞEHİR SÜSLÜ LAFLAR DEĞİL İCRAAT İSTİYOR SENDEN HADİ HAYIRLISI OLSUN

Futbolu Seven Biri
Futbolu Seven Biri - 1 ay Önce

Öncelikle Ismet Hoca ve Ekibi Hakkinda bakiyorum çok sert yorumlar yapiyorsunuz,İsmet Hoca bu ligi çok iyi bilen nadir hocalardan bir tanesi,Takim kuruldu Şampiyon yapmalısin gibi sert sözler ile kisiyi yargılayana kadar Takımınızın arkasında durun ilk önce ! Tabiki transfer yapıldı ve yapılacakta siz Hoca yargılayacaksaniz Gidin ilk önce Aldığı topculardan dolayi Bahri Hocayı yargılayın !!! Eyüp maçında 1 tane degaj yapmadan ayağa top oynayan bir Takım vardı,Doğru kapanan doğru oynayan ve doğru sistem,Bu Takımın 1.ve 2.bölgesine İsmet hocanın yapacaği 2 veya 3 transfer ile Süper lige kadar cikacağina inaniyorum Ama bu Takım'ın gerçek mimarı olan Fatih ÖZCAN'ıda unutmayalim ...

İlker
İlker - 3 hafta Önce

KUPA MAÇLARI HİÇBİR ZAMAN ÖRNEK OLMAMALI İYİ VE KÖYÜ GUTBOL ADINA ÖRNEKLERİ VAR MESELA PENDİKSPOR-FENERBAHÇEYİ ELEDİ ŞİMDİ PENDİK SÜPER TAKIMMI?? Ve PENDİK 2.LİĞDE ZAR ZOR LİĞDE KALDI O YIL GELELİM KONUMUZA BEN LİĞ BİTİMİ SONUCUNA BAKARIM-GİDİŞATA BAKARIM BU HOCA BİZİ PLAYOFA ÇIKARTIRMI ÇIKARTMAZ MI ONU BİLİRŞM ÇIKARAMASSA BAŞARISIZDIR ÇÜNKÜ BURAYA LEBLEBİ ALMAYA GELMEDİ HOCALIK VE TAKIMI ŞAMPİYON YAPMAYA GELDİ VE SEN HATIRI SAYILIR PARA ALDIYSAN BEN BU TAKIMI PLAY OF DA OLSA ŞAMPİYON YAPARIM DİYE ANLAŞMIŞSAN BAŞARI ÖLÇÜSÜ ŞAMPİYON YAPMAKTIR İSMET TAŞDEMİRİN BEN BUNU BİLİRİM SÖYLERİM YAPARSA BAŞ IMIZDA TAŞIRIZ....

Sadettin
Sadettin - 3 hafta Önce

ŞİMDİDEN BAŞLADIN HOCA DEVRE ARASI GETİRMEK İSTEDİN OYUNCULARIN YERİNİ YAPMAYA SENİ GETİREN MENEJERLER APARTTA BEKLİYORDUR,PLAY OF YAPAMASSAN BU TAKIMI SENDEN DE OLMAZ BEKLİYORUZ SENİ DE GÖRMEK İSTİYORUZ GİTTİN YETLERDE FAZLA KALAMAMIŞIN OKUDUK,BURDADA PLAY OF YAPAMASSAN BU İYİ İMKANLARLA DURMAK İSTEMESSİN HERHALDE ...BURAYA GELDİYSEN İYİ DE PARA ALDIYSAN PLAY OF YAPMA ZORUNLULUĞUN VAR HAYIRLISI...

SIRADAKİ HABER