Taktik çalıştılar

Yarın sahasında Serik Belediyespor ile karşılaşacak olan Çorum FK dün yaptığı çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü.

Taktik çalıştılar

HALİL ÖZTÜRK
Yarın sahasında Serik Belediyespor ile karşılaşacak olan Çorum FK dün yaptığı çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü.

Kırmızı Siyahlı takımda sakatlıkları devam eden Umut, Atakan ve Berkay kondisyon salonunda özel programda çalıştılar. Bu üç futbolcunun yarın oynanacak Serik maçında forma giyemeyeceği açıklandı. Kıvanç ise sahada takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

Gribal enfeksiyonları bulunan Seçgin, Hasan ve Batuhan 2 nolu sahada özel programda çalıştılar. Bu üç futbolcudan cezalı Batuhan dışındaki Seçgin ve Hasan’ın yarınki maçta forma giyebilecekler.

1 nolu sahada yapılan antrenmanda Teknik Direktör Ahmet Yıldırım 14 futbolcu ile çalıştı. Toplu olarak yapılan ısınma koşusu ardından kısa süreli çabukluk hareketleri yaptılar. Ardından teknik heyetinde yer aldığı dar alanda pas çalışması yapan kırmızı siyahlı takım daha sonra kanat varyosyanları denedi. 

Sağ ve sol kanattan  geliştirilen ataklarda forvet ve orta saha oyuncuları gol vuruşu çalıştılar. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım bu çalışma sırasında özellikle forvet ve orta saha oyunculardan farklı bölgelere hareketlenmeleri ve son vuruşlarda dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Çalışmanın son bölümünde ise yarı sahada çift kale maç yapan Çorum FK’da morallerin düzeldiği gözlendi. Kırmızı Siyahlı takım bugün yapacağı ter antrenmanı ile Serik Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve ardından tesislerde kampa girecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER