Taktik çalıştılar

Çorum FK yeni sezon hazırlıklarının ilk etabının ikinci bölümünü cumartesi günü yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.  

Taktik çalıştılar

HARUN  AKKAYA
Çorum FK yeni sezon hazırlıklarının ilk etabının ikinci bölümünü cumartesi günü yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.  Teknik Direktör Bahri Kaya yönetiminde yapılan antrenmana tüm futbolcular katıldılar.

Kırmızı Siyahlı takım cumartesi sabahı tesis sahasında yapılan antrenman ısınma hareketleri ve ardından çabuk kuvvet hareketleri ile devam etti. Oldukça tempolu geçen çalışmada Teknik Heyet futbolcuların isteğinden son derece memnun görüntü verdi.

Akşam saat 17.30’da yapılan ikinci antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması son bölümde ise taktik çift kale maç ile sona erdi. Teknik Direktör Bahri Kaya çift kalede yeni sezon oyun sistemleri hakkında sık sık durdurarak futbolculara uyarılarda bulundu. Tecrübeli teknik adam futbolculardan çabuk oynamalarını istedi.

Bir gün izin
Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü cumartesi günü yaptığı çift antrenmanla tamamlayan Çorum FK dünü izinli olarak geçirdi. Teknik Direktör Bahri Kaya bir haftalık çalışmanın ardından bir gün verdi ve bugün ilk etabın son bölümü çalışmalarına  başlayacak. Çorum FK 28 Ağustos cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve bu çalışmanın ardından üç gün izin verilecek. Çorum FK 1 Eylül salı günü Bolu Termal Otel’de toplanarak ikinci etap çalışmalarına başlayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çağlar
Çağlar - 1 yıl Önce

ARTIK ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ BU KADAR HARCANAN PARALARA VE ALINAN OYUNCULARA KARŞILIK

Esnaflar
Esnaflar - 1 yıl Önce

Tek yol şampiyon olmak artık ok yaydan çıkmıştır.BAHRİ KAYA HOCA HESABINI KİTABINI ONA GÖRE YAP..

Hüseyin çalış
Hüseyin çalış - 1 yıl Önce

Şampiyonluk bu yıl olmassa olmazımız İyi paralar harcandı..

SIRADAKİ HABER