Taktik ve kanat çalıştılar

Yeni Çorumspor, Cizrespor maçının hazırlıklarını dün yaptığı taktik ve kanat çalışması ile tamamladı. Kırmızı Siyahlılarda Muhammet Fettahoğlu ve Volkan forma giyemeyecek

Taktik ve  kanat çalıştılar

HARUN AKKAYA
Yeni Çorumspor pazar günü deplasmanda oynayacağı zorlu Cizrespor maçının hazırlıklarını dün sabah yaptığı çalışma ile tamamladı. Teknik Direktör Bahri Kaya yönetiminde tesis 1 nolu sahasında yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Volkan ve Muhammet Fettahoğlu dışında tüm futbolcular katıldılar.

Hafta başından buyana antrenmanlara sakatlığı nedeni ile katılamayan Yakup ve hasta olduğu için katılmayan Uğur dün takımla birlikte çalıştılar. Teknik Heyet haftanın son antrenmanında Cizrespor maçının oyun taktiği üzerinde durdu. Futbolculardan sahanın zemininin sentetik çim olması nedeni ile dikkatli olmalarını isteyen teknik heyet rakibin baskısı karşısında çabuk oynamalarını istedi. Çalışmanın son bölümünde ise kanat varyoslanları üzerinde duran Teknik Heyet kanat oyuncularına orta yaptırırken savunma ve forvet oyuncularını ise karşı karşıya koyarak gol ve savunma istedi. Yeni Çorumspor bu antrenmanla Cizrespor maçının hazırlıklarının Çorum etabını tamamladı ve kırmızı siyahlı takım bu sabah erken saatlerinde Diyarbakır’a yola çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER