‘Tam destek hep destek’

Sportif Direktör Hamit Işık teknik heyet ve kadroya güvenlerinin tam olduğunu şehir olarak bir ve beraber olmaları halinde sezon sonunda özlenen hedefe ulaşacaklarına inandığını söyledi. Işık, transfer konusunda ise ‘Sakaklık ve cezalar nedeni ile istediğimiz kadro ile maça çıkamadığımız için ihtiyaç görülüyor. Şuda unutulmasın kadromuzdaki gençler forma şansı buluyor ve buda bizim geleceğimiz adına büyük önem taşıyor. Taraftarlarımız bu gençlerimize güvensinler ve destek versinler’ dedi.

‘Tam destek hep destek’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor’da Sportif Direktör olarak göreve başlayan Hamit Işık, herşeyden önce kendisini böyle önemli bir göreve layık gören Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve yönetim kuruluna teşekkür etti.   Işık, böylesine zorlu bir görevi icra ederken tüm taraftarların da “ Tam destek, hep destek” anlayışı içerisinde büyük Çorumspor camiası ile birlikte  layık olduğu yerlere taşıyacaklarını söyledi.


Ligde bundan sonra oynayacakları 16 maçın da kendileri için final niteliğinde olduğunu söyleyen ve yarın kendi sahamızda oynayacakları 1461 maçı öncesi değerlendirmelerde bulunan Sportif Direktör Hamit Işık, “Biz başta Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız 1461 Trabzonspor maçıyla birlikte diğer maçlarımızdan istediğimiz sonuçlarla ayrılmak için yoğun mesai harcayacağız.


Şuan takımın başında takımı en yakından tanıyan bir ekip var. Onlar da takımımızı maça en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyorlar. Teknik ekibimize benim ve yönetim kurulumuzun güveni  tam. Bunun yanında bizler de üzerimize düşen her şeyin en iyisini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Tüm mesaimizi takımımızı maçlara en iyi şekilde hazırlamak adına harcıyoruz.


Taraftarlarımızın transfer isteğini de anlıyoruz. Kadromuz yeterince geniş olmasına rağmen malesef sakatlıklardan dolayı bizim de istemediğimiz sıkıntılar yaşıyoruz. Buna karşılık kadromuzda Çorum altyapısından yetişen gerçekten yetenekli genç futbolcularımız mevcut. Her yeni transfer demek bu gençlerimizin daha fazla forma şansı bulamaması demek.


Yine teknik heyetimizin raporu doğrultusunda gerekli mevkilere transfer yapabiliriz. Altını bir kez daha çiziyorum ki, şuan kadromuzda altyapımızdan çıkardığımız gençlerimize de forma şansı veriyoruz. Bunu da çok ama çok önemsiyoruz. Çorum futbolu için bunun ne kadar önemli olduğunun gelecek yıllarda anlaşılacağına inanıyoruz. Örneğin Pazar günü oynayacağımız  1461 Trabzon maçı öncesi iki sol bekimiz sakat, bir sol bekimiz de cezalı durumda. Bu durum karşısında teknik direktörümüz altyapımızdan devrearası kampımıza katılan sol bek oyuncusu 2001 doğumlu Nafican’ı muhtemelen bu maçta sahaya sürecek. Biz bunların hepsini kazanç olarak görüyoruz. Taraftarlarımızın da desteğini bekliyoruz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜNALLAR19
ÜNALLAR19 - 3 yıl Önce

İNSANLARI YARGILAMAK,KÖTÜLEMEK ÇOK KOLAY SİZLER OLSAYDINIZ NE KADAR BAŞARILI OLURDUNUZ ACABA ?..BAŞKAN VE YARDIMCILARI ÖZVERİLİ ÇALIŞIYORLAR.BAZI ŞEYLER OLMAYINCA OLMUYOR İŞTE.YENİ ÇORUMSPORU LÜTFEN KAYBETMEYELİM.TEK SEVGİMİZ YENİ ÇORUMSPOR KALDI.BEN FATİH BAŞKANA GÜVENİYORUM.BÜTÜN ÇORUMA VE ÇORUMLUYA SEVGİLER SAYGILAR OLSUN........

Bozkurtlar
Bozkurtlar - 3 yıl Önce

Ne güzel demi HAMİT IŞIK kardeşim maaş prim almak hocalara yükleyin kötü gidişatı sen sorumlu olduğun pozisyon da sorumlu olma

Ailcan
Ailcan - 3 yıl Önce

Başarısızlıkta ortada olma görünme, maaş ve prim al yenilsin içilsin gezilsin ne güzel demi hayat HAMİT IŞIK

SIRADAKİ HABER