Tek düşünce kazanmak

Pazar günü Diyarbekirspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Çorum Belediyespor dün yaptığı taktik çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü. Kırmızı Siyahlılarda tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor

Tek düşünce kazanmak

HARUN AKKAYA
Çorum Belediyespor pazar günü deplasmanda oynayacağı zorlu Diyarbekirspor maçının taktik çalışmasını dün yaptı. Kırmızı Siyahlı takımın Teknik Direktör Mehmet Aureilo yönetiminde tesis sahasında yapılan antremanda sakatlığı devam eden Fatih takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı.

Çalışma topla ısınmı hareketleri ile başladı ardından beşe iki dar alanda pas ve taktik bölüm ile sona erdi. Teknik Direktör Mehmet Aurelio taktik çalışma sırasında Diyarbekirspor’un oyun sistemini anlattı ve buna göre hücum ve savunmada yapılması gereken hareketler konusunda uyarılarda bulundu.

Rakibin baskı altına almak isteyeceğini belirten Aurelio topa sahip olmaları ve rakibin baskısını kırmak için çabuk pas yapmalarını istediği gözlendi. Çorum Belediyespor Diyarbekirspor maçının hazırlığını bugün sabah yapacağı antrenmanla sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER