‘Tek eksiğimiz goldü’

Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu 1461 Trabzon karşısında özellikle ikinci yarıdaki futbolları ile galibiyeti hakettiklerini ancak gol bulamayınca haketmedikleri iki puan kaybı yaşadıklarını söyledi. Küçükoğlu hedefe ulaşmak için bundan sonra daha çok çalışacaklarını belirterek futbolcularını verdiği mücadele, taraftarlara ise destekten dolayı teşekkür etti.

‘Tek eksiğimiz goldü’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Ersin Küçükoğlu, 1461 Trabzon karşısında özellikle ikinci yarıda futbolun tüm gereklerini yaptıklarını ancak gol yollarında başarılı olamadıklarını belirterek ‘Tek eksiğimiz goldü ben futbolcularımı ve doksan dakika takımlarına destek veren taraftarlarımızı kutluyorum’ dedi.


Rakibin grubun genç ve koşan takımı olması nedeni ile kontrollü başladıklarını ancak ilk yarıda istediklerini fazla sahaya yansıtamadıklarını belirten Teknik Direktör Ersin Küçükoğlu ‘İlk yarıda istediğimiz pas oyununu yapamadık ve sonucunda da istediğimiz pozisyonları üretemedik.


İkinci yarıda ise ilk yarıya göre daha fazla topa sahip olduk rakibe boş alan bırakmadık ve daha net ataklar geliştirdik. Gerdiğimiz pozisyonları golle sonuçlandırabilsek maçtan çok iyi bir skorla galip ayrılabilirdik. Çok istedik ve bunun içinde mücadele ettik ancak futbolun meyvesi olan golü bulamayınca sahadan bir puanla ayrılmak zorunda kaldı. Bu maçtaki tek eksiğimizin gol olduğunu düşünüyorum.


İlk maçımızda hemde sahamızda üç puanla ayrılmak isterdik ancak olmadı. Ben öncelikle sahada doksan dakika boyunca verdikleri mücadeleden dolayı futbolcularımı sonrada bizleri desteklemeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızı mutlu bir şekilde evlerine gönderemediğimiz için üçgünüz. Yarış devam ediyor ve biz önümüzdeki maçlarda bizlere yakışan skorları almak için daha fazla çalışacağız bundan emin olsunlar. Biz aldığımız sorumluluğu biliyoruz ve bu bilinç içinde sezon sonunda hedefe ulaşmak için elimizden gelen mücadeleyi sonuna kadar vereceğiz’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Sen önce seni getiren hoca gönderiliyor sen KALIYOR ONUNLA BİRLİKTE GİTMİYOR kalıyorsun burdan kaybettin HOCA

Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Ersin bey sen yardımcı hocasın. Aniden teknik direktör oldun.Beraber geldiğin, başında bulunan son 4 maçını kazanan teknik direktör bir mağlubiyetle takım iyi çalıştırılmamış söylemleriyle aniden gönderiliyor.Ve başa aniden sen getiriliyorsun.Bu durum nasıl içine siniyor hayret.Ama taraftarın içine sinmiyor.
her şeye rağmen takım inşAllah bir dahaki sefere golleri atıp maçı kazanır.

SIRADAKİ HABER