Tertip Kurulu sahaları inceledi

Futbol Tertip Komitesi dün sahalarda yaptığı inceleme sonunda U 14 liginde bugün oynanması gereken maçları ileri bir tarihe ertelerken U 19 ve 1. Amatör Küme maçlarının oynanmasına karar verdi.

Tertip Kurulu sahaları inceledi

HALİL ÖZTÜRK
Futbol Tertip Komitesi dün sahalarda yaptığı inceleme sonunda bugün oynanması gereken U 14 maçlarını ileri bir tarihe ertelerken U 19 ve 1. Amatör Küme maçlarının ise oynanmasına karar verdi.
Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan başkanlığındaki tertip komitesi üyeleri dün 1 ve  2 nolu sahalarda inceleme yaptı. İl Temsilcisi Engin Ayan 2 nolu sahanın karla kaplı olması ve miniklerin oynayacak olması nedeni ile U 14 maçlarının ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.
Ayan, bugün U 19 ve yarın 1. Amatör Küme maçlarının oynanacağı 1 nolu sahada karın yumuşak olduğu ve bugün havanın ısınacak olması nedeni ile sorun oluşturmayacağı ilçelerden Bayat ve Osmancık sahalarında ise kar bulunmadığından dolayı bu maçların oynanmasına karar verdiğini söyledi. İl Temsilcisi Ayan hava şartlarında değişiklik olması halinde bugün yapılacak toplantı sonunda yeni bir değerlendirme yapılacağını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER