Transfer Komitesi oluşturuldu

Çorum FK’de transfer komitesi oluşturuldu.

Transfer Komitesi oluşturuldu

HARUN AKKAYA
Çorum FK’de transfer komitesi oluşturuldu. Komite’de yeni yönetimde Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak Oğuzhan Yalçın, Alt Yapı Sorumlusu Tuncay Koçak ile Bahri Kaya’nın ekibinde Sportif Direktör olarak görev yapacak Ersin Küçükoğlu görev yapacak.

Transfer Komitesi kendi arasında yapacağı durum değerlendirmesinin ardından öncelikle iç transferde görüşmeleri planlayacak. Komitenin bugünden itibaren iç transferde yollar ayrılacak isimlere tebliğ yapıp ardından da anlaşma imzalanacak isimlerle masaya oturacak. Komite son olarak dış transfere yönelecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 8 ay Önce

Yine mi? menejer OĞUZHAN bu görevi üstlendi hayret

gerçek yorumcu
gerçek yorumcu - 8 ay Önce

şu oğuzhanı artık görmek istemiyoruz lanet olsun

...
... - 8 ay Önce

Trasfer komitesi derken oğuzhan yine bu işlemi görevlendirildi?Geçen yıl alınan oyuncularıda seçen oğuzhan değilmiydi?Bu işten anlayan başka birisi yomu kardeşim.

Naci orbey
Naci orbey - 8 ay Önce

BAHRİ Kaya-menejer Oğuzhan takımın herşey olmuşlar bu yılki bütün sorumluluk onlarda artık mahazetet yok

Hilas salih
Hilas salih - 8 ay Önce

Adamın adını görüp yuh çekmeye başladınız.Ne hınç ne öfke ne kin varmış sizde.Yuh size . Oğuzhan kadar taş düşsün önyargılı kafalara.Hiç kimse bilmiyor bir siz bilip konuşuyorsunuz.
Bekle bi bekle.
Bu oğuzhan birinizi takımdan attı da onun için mi adama yükleniyorsunuz.Ortada fol yok yumurta yok.Bekle, bekle.

Kasım urgancı
Kasım urgancı - 8 ay Önce

Takım tamamen kişiye geçmiş yani Takım FATİH ÖZCAN ve ANTALYALI ORTAĞININ olmuş istediklerini getiriyor,gönderiyor şunu anladık ki çorumsporumuz artık mazide kalmış çakma bir takımla kişilerin oyuncağı olmuş maçlarada gelmeyiz artık malın sahibi biz ÇORUMLULAR değil kişinin kendi takımı olmuş, keyf vermez Artık

SIRADAKİ HABER