‘Tüm Çorumluları maça bekliyoruz’

Yeni Çorumspor Halkla İlişkiler Sorumlusu Mustafa Ercan yarın oynayacakları Bayburtspor maçının önemini takım olarak çok iyi bildiklerini tek isteklerinin bu maçta tüm Çorumluları stada gelerek takımlarına destek vermesi olduğunu söyledi.

‘Tüm Çorumluları maça bekliyoruz’

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Halkla İlişkiler Sorumlusu Mustafa Ercan tüm Çorumluları yarın oynayacakları zorlu Bayburtspor maçına davet etti. Ercan geçtiğimiz dönemde yapmayı planladıkları protokol ziyaretlerini yerel seçimlerin yoğunluğu nedeni ile ertelediklerini belirterek ‘eni Çorumspor’ umuzu tanıtmak, fikir alış verişinde bulunmak amacı ile ziyaretler yapacağımızı belirtmiştik; ancak geçmiş dönemde yerel seçim nedeniyle şehrin idari amirlerinin yoğun programlarından dolayı bu ziyaretlerimizi gecikmeli de olsa yapmış bulunmaktayız. Devamında ise Milletvekillerimizi, siyasi parti başkanlarımızı, oda ve dernek başkanlarımızı ziyaret etmeye hız kesmeden devam edeceğiz. Geçmiş süreçte şehrin havaya girmesi adına çalışmalarımız olmuştur ilerleyen dönemde de yoğun bir şekilde yapılmayanları yaparak Yeni Çorumspor’u her kesime aşılamaya devam edeceğiz’ dedi.
Mustafa Ercan yarın oynayacakları Bayburtspor maçının önemini tüm takım olarak çok iyi bildiklerini belirterek ‘Bu maçtan üç puanla ayrılarak play-off hedefini sağlamlaştırmaktan başka bir düşüncemiz yok. Oynayacağımız bu önemli maçta bütün şehrin kenetleneceğini ve stadyuma gelerek Çorumspor’umuza destek vereceklerininden kuşkumuz yoktur. Hep destek tam destek mantığıyla Çorumspor’umuzu ve Çorum şehrini kendisine küçük gelen bu liglerden süper lige çıkarmak için birlik beraberliğimizin daim olacağından eminiz. Tek ortak paydamız Çorumspor’ dur. Başarıya giden bu yolda manevi desteğinizi bekliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER