Turgutlu provasını yaptılar

Çorum FK cumartesi günü Turgutluspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Turgutlu provasını yaptılar

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK cumartesi günü Turgutluspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Ahmet Yıldırım yönetimindeki çalışmaya sakatlıkları devam eden Kıvanç, Umut, Burak ve Atakan dışında tüm futbolcular katıldılar.

Yağmur altında başlayan antrenman ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması ile devam etti. Daha sonra çift kale maça geçen kırmızı siyahlı takım Turgutluspor maçının oyun taktiğini denedi. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım bu çalışma sırasında sık sık oyunu durdurarak futbolculardan yapmalarını istediklerini uygulamalı olarak gösterdi.

Topla çıkarken top kaptırmamamaları ve takım olarak hücum ve savunma yapmalarını istediği futbolculardan birbirleri ile konuşmaları ve uyarmaları gerektiğini söyledi. Oldukça tempolu geçen çift kalede futbolcuların kazanma isteği dikkat çekti.

Taktik çalışmanın ardından kanat ortalarına ve cepheden gelişen ataklarla gol çalışması yaptıran Ahmet Yıldırım futbolculardan ceza sahasına yaklaştıkları andan itibaren golü düşünmelerini istedi.

Çorum FK bugün sabah yapacağı antrenmanla Turgutluspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak ve akşam saatlerinde yola çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 11:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 12 ay Önce

Zayıf ve puanı olmayan bir takım Turgutluspor,Farklı yenmemiz gerekli 3-0 —4- 0 gibi.

SIRADAKİ HABER