Veteranlar Samsun’da liderlik maçına çıkıyor

Veteranlar Ligi Orta Karadeniz Grubunda ligdeki sekizinci maçlar bu hafta sonu oynanacak.

Veteranlar Samsun’da liderlik maçına çıkıyor

HALİL ÖZTÜRK

Veteranlar Ligi Orta Karadeniz Grubunda ligdeki sekizinci maçlar bu hafta sonu oynanacak. Ligde ilk dört sırada yer alan takımların birbirleri ile oynayacakları bu maçlar sıralamayı büyük oranda etkileyecek.

Çorum Veteranlar liderlik maçında bugün Samsun Metro Veteranlar ile deplasmanda karşılaşacak. Grupta 17 puanla lider durumda bulunan Samsun Metro Veteranlar ile 15 puanla ikinci sırada yer alan Çorum Veteranlar bugün saat 12’de Dereler Suni Çim Saha’da karşılaşacaklar. Bu maçı kazanan takım Türkiye finallerine gitmeyi büyük oranda garantileyecek.

Ligin ilk yarısında sahasında rakibine tek golle boyun eğen Çorum Veteranlar bugün Samsun deplasmanından alacağı puan veya puanlarla ligdeki ilk iki umutlarını son iki haftaya taşımak amacında.

Grupta diğer maçta ise Bafra Veteranlar sahasında Sinop Tersanespor’u konuk edecek. Bafra Veteranlar 14 puanla üçüncü sırada yer alırken konuk Sinop Veteranlar ise 7 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Bu karşılaşma pazar günü saat 15.30’da Bafra Suni Çim Saha’da oynanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER