Yeni Çorumspor gitti Çorum FK geldi

Yeni Çorumspor’un ismi Çorum Futbol Kulübü olarak değiştirildi.

Yeni Çorumspor gitti Çorum FK geldi

Yeni Çorumspor’un ismi Çorum Futbol Kulübü olarak değiştirildi.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre geçtiğimiz aylarda Başkan Yardımcısı Hamit Işık ve Genel Koordinatör Oğuzhan Yalçın’ın basın toplantısı ile duyurduğu Çorumspor ismini tekrar sahalara döndermek için süreç devam ediyor.
Yönetim tarafından Futbol Federasyonu’na yapılan başvuru 20 Aralık tarihli Federasyon yönetim kurulu toplantısında Çorum FK ismi onaylandı ve Yeni Çorumspor ismi boşa çıktı. Yeni Çorumspor ve Çorumspor’un birleşme işlemleri devam edene kadar lige Çorum FK olarak devam edileceği açıklandı.

Futbol Federasyonu’da bu konudaki kararını resmi yazı ile tüm kurumlara bildirdi. Buna göre Yeni Çorumspor Kulübü Anonim Şirketi futbol faaliyetlerinde bundan sonraki süreçte yeni logosu ve Çorum Futbol Kulübü Anonim Şirketi ismi ile devam edeceği bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İzmirdeki ÇORUMLU
İzmirdeki ÇORUMLU - 3 yıl Önce

Ya kardeşim ismin Çorum FK olması bişey değiştirmez ki bizde takım kentten taraftardan alınmış kişinin yani takımın sahibi şahıs olmuş FATİH Özcan nın kendi malı olmuş eski çorumsporumuzdan eser. Kalmamış ki adı Çorum FK olsa ne olur olmada ne olur BUCASPORDA AYNEN BİZİM ÇORUM GİBİ SATILDI İŞ ADAMI ALDI İSMİDE BUCA FK spor klübü oldu ne değişti biliyormuşsunuz 10bin taraftar gelirken maçlara 300 ye kaldılar çünkü bizi Çorum da olduğu gibi şahıs takımın sahibi olduğu için

Corumlu
Corumlu - 3 yıl Önce

İsim mi oynayacak maclarl ne yapacaklarlnl sastllar

Halim koçarlı
Halim koçarlı - 3 yıl Önce

İsim değişince ne oluyormuş sanki büyük bir olaymış gibi enteresan bir durum şampiyon mu olunuyor oyalamayın insanları takım FATİH Özcan’ın olmuş gitmiş ya koskoca takım onun olmuş sahibi olmuş artık Çorumlunun değil şahsın şahsın arkadaşlar adam istediği gibi takımıyla oynuyor mesele bu reklamlarrr..

Kazım
Kazım - 3 yıl Önce

İsim değişti ya artık daha çok yenerizzz

Zor
Zor - 3 yıl Önce

İsim mi oynayacak bos laflar

Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Kimse köstek falan olmuyor arkadaşım günlük anlık işlerden vazgeçilmeli burada anlatılanlar TAKIM bu şehrin insanlarının kurduğu takımdan çıktı, çünkü bu takım F.özcun beyin üstünde şahıs takımı oldu olay bu..biz bunu anlatıyoruz onun için ağlanmayacak şu veriyor bu yardım etmiyor diye,Çorumlu olarak biz o eski çorumspor duygusunu hissiyatını hissedemiyoruz çünkü şahsa kişiye,hizmet emek istemediğimizdendir bu takım zaten belediyenin takımıydı borç yoktu ama belediyenin o dönem şahısları resmen verdi ,devretti şahıs üzerine durum bu biz bunu anlatıyoruz inşAllah 1. Şiğe çıkarlar seviniriz tabiki, İzmir’den selamlar...

sezer
sezer - 3 yıl Önce

Köstek olmayalım destek olalım.Yeni isim şehrimize takımımıza hayırlı ve uğurlu olsun.Bir çirf sözümde bazı kendini bilmez taraftara:Eğer Fatih başkan bırakırsa bu takım amatöre kadar gider.Aklınızı başınıza alın.Nankörlük etmeyin.Sahip çıkın Başkana takıma.YOKSA YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR.

ali ak
ali ak - 3 yıl Önce

ben 1967 de kurulan çorumspor taraftarıyım, gerisi hikaye,

SIRADAKİ HABER