Yeni Çorumspor’da şok gelişme!

Amedspor yenilgisinin ardından Yeni Çorumspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, 3 futbolcu ile yolların ayrıldığı belirtildi.

Yeni Çorumspor’da şok gelişme!

Amedspor yenilgisinin ardından Yeni Çorumspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, 3 futbolcu ile yolların ayrıldığı belirtildi.

Oğuz Mataracı, Hakan Yağmurkaya ve Emrah Uzun ile yolların ayrıldığını açıklayan Kulüp, Amed maçında maç bittikten sonra kırmızı kart gören Ertuğrul Sancaktutan’ın da kaptanlık görevinden alındığını yerine Kerem Çağatay’ın getirildiğini duyurdu.

İşte Kulüp’ten yapılan o açıklama; “Geçtiğimiz Pazar günü Amed SK deplasmanında oynadığımız ve 3-2 mağlubiyetimizle sonuçlanan Amed SK maçının gerek esnasında ve gerekse de sonrasında yaşanan disiplinsiz olaylardan sonra Başkanımız Fatih Özcan başta olmak üzere diğer yöneticilerimiz ve teknik heyetimiz Diyarbakır Stadyumu’nda bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmıştır.

3 FUTBOLCU İLE YOLLAR AYRILDI

Bunun akabinde teknik direktörümüzün verdiği rapor doğrultusunda Emrah Uzun, Oğuz Mataracı ve Hakan Yağmurkaya ile yollarımız ayrılmıştır. Bu futbolculara verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol hayatlarında başarılar diliyoruz.

‘ERTUĞRUL SANCAKTUTAN KAPTANLIKTAN ALINDI’

Ayrıca maçın 7.dakikasında kırmızı kart gören Mert Ilıman ile maç sonrası hakeme itirazdan kırmızı kart gören Ertuğrul Sancaktutan’a 10’ar bin lira para cezası verilmiştir. Alınan kararlar doğrultusunda ayrıca Ertuğrul Sancaktutan takım kaptanlığı görevinden alınarak yeni takım kaptanı Kerem Çağatay olmuştur. İkinci kaptanlık görevi ise Batuhan Demirel’e verilmiştir.”

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER