Yeni sezon kadro planlaması hazır

Çorum FK’da bir yandan ligin kalan altı hafta maçlarının oynanma ihtimaline karşın hazırlıklar sürerken diğer yandan yeni sezon kadro planlamasınında hazır olduğu öğrenildi.

Yeni sezon kadro planlaması hazır

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK’da bir yandan ligin kalan altı hafta maçlarının oynanma ihtimaline karşın hazırlıklar sürerken diğer yandan yeni sezon kadro planlamasınında hazır olduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon kırmızı siyahlı takımdaki performansı ile şampiyonlukta büyük pay sahibi olan tecrübeli teknik adam Bahri Kaya ile yeni sezon için anlaşma sağlanmasının ardından başlayan çalışmalarda sona gelindiği öğrenildi.
20 Haziran’dan buyana Çorum’da tesislerde takımla birlikte olan tecrübeli teknik adam Bahri Kaya bir yandan takımın çalışmalarını kenardan izlerken diğer yandan da yeni sezon kadro planlaması için çalışıyor. Başkan Fatih Özcan’ın geçtiğimiz hafta sonu yaptığı açıklamada yeni sezon planlaması için çalışmaların devam ettiğini açıklamasının ardından teknik heyetin bu konuya ağırlık verdiği belirtildi.

Teknik Direktör Bahri Kaya’nın yeni sezon bütçesi doğrultusunda mevcut kadrodan kalacak ve gidecek futbolcuları büyük oranda belirlediği öğrenildi. Bu konuda Başkan Fatih Özcan ilede temas halinde olan tecrübeli teknik adam bir yandan da takımın eksik bölgeleri için dış transferdeki isimler üzerinde de yoğun bir çalışma içinde olduğu  edinilen bilgiler arasında.

Kalan altı hafta maçları için çalışmaları sürdüren kırmızı siyahlı kulüp teknik heyeti Federasyon’un kalan maçları oynatma kararı halinde sezon bitene kadar çalışmaları bekletecek. Bu günlerde açıklanması beklenen kesin kararda kalan haftaları oynatmama kararı verilmesi halinde ise Çorum FK yönetimi Teknik Heyetin hazırladığı rapor doğrultusunda yeni sezona devam edilecek isimlerle görüşerek anlaşma imzalayacağı devam edilmeyecek isimlere ise başarılar dilenerek yolların ayrılması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 3 ay Önce

Haydi hayırlısı bakalım.Aman şampiyonluk için seneye taş gibi takım kuralım.Başkanımıza ve Bahri hocaya güvenimiz tam.Hedef Yeni statla birlikte tek hedef ŞAMPİYONLUK.kolay gele

Bozkurt
Bozkurt - 3 ay Önce

Aman BAHRİ hoca,seneye kredin fazla yok takımı kurman için iyi yetkiler verildi sana ve bildiğin seyrettiğin oyuncuları getirecen hiçbir hocaya verilmeyen kredi ve seçme,takım kurma hakkı vermezler sana verildi tek beklenti ŞAMPİYON yapman Ve tek beklentimiz bu kredini iyi kullan hocam.

Çorumluya cevap
Çorumluya cevap - 3 ay Önce

Çorumlu rumüzlü kardeş bu ne biçim düşünce böyle.Resmen köstek olmuşsun.Tıpkı Tokatlılar gibi.Yazıklar olsun.

Corumlu
Corumlu - 3 ay Önce

Hepsi boş laflar 3. Lige devam bunların hepsi boş

Taraftar
Taraftar - 3 ay Önce

Bu yılda şampiyon olamazlarsa zaten bırakıp gitsinler Özellikle BAHRİ KAYA hoca -örnekler OĞUZHAN ikilisi bu verilen yetkiyi ve şansı iyi kullanmanız gerek sorumluluk size tüm yetkiyle verilmiş görünen ve söylenen o hayırlısı inşAllah ŞAMPİYON oluruz...

Tecrübeli
Tecrübeli - 3 ay Önce

Geçen sezon takımın kötü gidişatı vardı peşpeşe yenilgiler gelince Başkan BAHRİ hocayı yedirtmemek için oyuncu izlicek seneye bu izlediği oyuncuları getirecek ve şampiyonluğa oynayacağız lafıyla herkesin ağzını kapattı buraya kadar tamam amaaa eğer hoca ve OĞUZHAN İKİLİSİNİN kuracağı takım şampiyon olamazsa bu taraftarı tutamazsınız tepkiyi verir ben tecrübeli ve geçmişten bu tarafa iyibir izleyiciyi bir dönemde de yakışa bir çorumsporumuzda yöneticilik yaptım tabi bizler eski bir çorumsporluyuz çok çilesini çektik yokluk dönemiydi şimdi maşAllah herşey var inşAllah hoca bu şansını iyi kullanır takımı şampiyon yapar

SIRADAKİ HABER