Yeni teknik heyet iş başında

Çorum Belediyesporda yeni teknik ekip dün takımın başında ilk antrenmanına çıktılar.

Yeni teknik heyet iş başında

HALİL ÖZTÜRK

Çorum Belediyespor’da yeni teknik ekip dün takımın başında ilk antrenmanına çıktılar. Önceki gün Yusuf Tokuş’un istifasının ardından anlaşma sağlanan ve sezon sonuna kadar imza atan Cüneyt Biçer ve diğer teknik ekip Nazmi Avluca sahasında yapılan antrenmanla yeni takımları ile ilk çalışmalarına çıktılar.

Cüneyt Biçer’in yardımcı antrenörlerinden İbrahim Nadir Arıkan 1973 Çardak doğumlu. Göztepe alt yapısında antrenör olarak göreve başlayan daha sonra Bucaspor ve Rizespor Gençlik Gelişim Liglerinde görev yaptıktan sonra Nazilli Belediyespor, Altınordu ve Torbalıspor takımlarında antrenör olarak görev yaptıktan sonra Buca, MKE Ankaragücü, Mersin İdmanyurdu alt yapılarında görev yahan Arıkan daha sonra Denizlispor, Bucaspor ve son olarakta Altay takımlarında antrenör olarak görev yaptı. Arıkan 1996 yılında Göztepe’de başladığı profesyonel futbol hayatınıbeş yıl sonra yine sarı kırmızılı kulüpte bıraktıktan sonra antrenör olarak göreve başladı.

Diğer yardımcı Birand Yaytaş 1975 İzmir doğumlu. bir yıl Karabağlar Hires Gençlikspor takımında amatör takım sorumluluğu yaptıktan sonra Nazilli Belediyespor’da antrenör olarak görev yapan Yaytaş son alarakda geçtiğimiz sezon Cüneyt Biçer ile birlikte Aydınspor takımında görev yaptı. Birand Yaytaş profesyonel futbolcu olarak  1995 yılından 2008 yılına kadar bir çok takımda forma giydi.

Fatih Aktürk 1991 Konak doğumlu. 2016 yılında Karacabey Birlikspor takımında antrenör olarak görev yapan Aktürk geçen sezon Cüneyt Biçer ile birlikte Altay takımında görev yaptı. Aktürk amatör olarak kısa süreli futbol hayatının ardından genç yaşta antrenör olarak futbolun içinde kalmaya devam etti.

Kaleci antrenörü Cem Yılmaz ise 1969 Manyas doğumlu, 2003 yılında Nazilli Belediyespor’da ilk kez kaleci antrenörü olarak görev yapan Cem Yılmaz daha sonra Adıyamanspor, Altay, Göztepe, Pazarspor, Gebzespor, Altaş, Nazilli Belediye, Çankırıspor, Balçova Yaşamspor, Kardemir Karabükspor’da görev yaptıktan sonra geçen sezonda yeniden Altay’da Biçer ile birlikte görev yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER