Yönetim tesis ve stadı inceledi

Çorum Belediyespor’da yeni yönetim genel kurulun ardından tamamlanan yeni kulüp tesisi ve ardından da yapımı devam eden stad inşaatında incelemelerde bulundu.

Yönetim tesis ve stadı inceledi

HA­LİL ÖZ­TÜRK

Çorum Belediyespor’da yeni yönetim genel kurulun ardından önce Onursal Başkan ve Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti ardından da yeni tesis binası ve yapımı devam eden stadı gezdiler.

Fatih Özcan başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri Mustafa Şeker, Hamit Işık, Mustafa Altunkaya, Tuncay Koçak, Salim Koldaş, Engin Erol, Başak Ak, Engin Erol ve Murat Serin yapımı tamamlanan ve kulüp personeli tarafından kullanılmaya başlayan yeni tesis binasını incelediler.

Bu ziyaret sırasında Kulüp Müdürü Samet Çelenk bina hakkında bilgiler verdi. Binanın içini ve yanında bulunan futbol sahalarını gezen Fatih Özcan başkanlığındaki yeni yönetim burda yapılacak çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundular. Öncelikli olarak antrenman sahasının etrafının kapatılması ve buraya reklam çalışması yapılması görüşünde birleşildi.

Yönetim daha sonra yolun karşı tarafında geçerek yapımı devam eden yeni stada geçerek burada yapımcı firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar ve son durumu öğrendiler. Bu inceleme sırasında ise stadın tamamlanmasından sonra yönetim olarak burda yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Ya bunlarmı çorumumuzdaki futbolu yönetecekler güldürmeyin bizi Allah’ını seversen ve hala gülüyorum İnan’ın, Şu fotoğraf bile aslında ele veriyor boş bunlar boş belli değilmi..

ADEM çoğul
ADEM çoğul - 4 yıl Önce

Gelsin ihaleler gelsin artık yemek işi ihalesi,araç,reklam, çiçek , otopark vb Belediyespor ne hallere düşmüş kimlere kalmış ama inşAllah şampiyon yaparlar o sene bu sene diyelim.....

SIRADAKİ HABER