Ramazan Kelepircioğlu aday adaylığını açıkladı

AK Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Kelepircioğlu, Sungurlu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Ramazan Kelepircioğlu aday adaylığını açıkladı

AK Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Kelepircioğlu, Sungurlu Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
AK Parti İlçe Teşkilatında düzenlenen aday tanıtım toplantısında 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Sungurlu Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayan Ramazan Kelepircioğlu, "Çıktığımız bu yolda, yapmamız gerekenleri birlik ve dirlik içinde sizlerle başarabileceğimize, inancım sonsuzdur" dedi.


"Sungurlu'yu yapacağımız çalışmalar ile adından söz ettiren daha zengin, refah seviyesi yüksek bir ilçe haline getirebilmek için Belediye Başkanlığı aday adaylığına talip oldum" diyen Kelepircioğlu, açıklamasına şöyle devam etti:


"Önce Allah'ın izni sonra siz değerli halkımızın desteği ile Sungurlu Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatı için AK Parti İlçe binamızda toplanmış bulunmaktayız. Öncelikle beni burada yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduğumu da ifade etmek istiyorum. Sungurlu'nun daha da gelişmesi ve hak ettiği değere kavuşması için benimle aynı duyguları paylaşan, Sungurlu'nun geleceği için hayaller kuran, değerli dava arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Çıktığımız bu yolda, yapmamız gerekenleri birlik ve dirlik içinde sizlerle başarabileceğimize, inancım sonsuzdur. Bunun için yola çıktığımızın da farkındayım. Her insanın doğup büyüdüğü yere karşı sorumlulukları vardır. Sungurlumuzun, havasını teneffüs eden, ekmeğini yiyen, sokaklarında büyüyen herkesin, bu şehir için hayalleri ve yapmak istedikleri mutlaka vardır. Amacımız, ilçemize siyaset üstü bir hizmet anlayışı sunmaktır. Yıllardır çözülemeyen sorunlarını çözmek, üretimi arttırmak, daha gelişmiş bir ilçe olmak için hep birlikte gayret ve azimle çalışmaktır. Biz bu şehre sevdalıyız,  Sungurlumuzu yol üstü uğranılan bir şehir görünümden uzak, bulunduğu bölgede varlığını hissettirecek, yapacağımız çalışmalar ile adından söz ettiren daha zengin, refah seviyesi yüksek bir ilçe haline getirebilmek için belediye başkanlığı aday adaylığına talip oldum" dedi.


Konuşmaların ardından Ramazan Kelepircioğlu, aday adaylığı başvuru dilekçesini AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan'a verdi.
AK Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı konuşma da, "Gerçekten AK Parti olarak Sungurlu'da bütünlüğün, beraberliğin, kardeşliğin en üst düzeye çıktığını bu şekilde, bu resimde görüyoruz. Bizim partimize, Sungurlumuza yakışan bu birlik beraberliği en iyi şekilde devam ettirip, 31 Mart tarihinde yapılacak olacak Belediye Başkanlığı seçimlerinde Sungurlumuzdan Genel Başkanımız, Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kimi aday gösterirse bu teşkilat, bu kalabalık Sungurlu'da AK Parti'ye en son seçimlerde 71.4 oy veren vatandaşlarımızla birlikte hep beraber belediyeye Belediye Başkanlığı bayrağını, sancağını inşallah dikeceğiz" şeklinde kaydetti.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER