Şahiner’den Zehra Meva’ya destek

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, SMA 2 Tip hastası Zehra Meva'yı makamında ağırladı.

Şahiner’den Zehra Meva’ya destek

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, SMA 2 Tip hastası Zehra Meva'yı makamında ağırladı.

Zehra Meva’nın tedavi süreci ile ilgili aileden bilgi alan  Şahiner, aileye  ve Zehra Meva’ya destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını açıkladı.

Aile ile görüşmesinin akabinde belediye personeli ile kampanya başlattıklarını sosyal medya hesabından duyuran Şahiner, tüm Sungurlulu hemşerilerimizi Zehra Meva’ya destek olmaya davet etti.

Başkan Şahiner paylaşımında “Bugün güzeller güzeli SMA Tip2 hastası Sungurlulu evladımız Zehra Meva'yı tüm hemşerilerim adına makamımda misafir ettim. Kızımız dünya tatlısı maşallah. Annemiz ve babamızla istişare ettik. Tedavi ve kampanya sürecinde hangi aşamada olduklarını konuştuk. Üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazır olduğumuzu da belirttik. Belediye bünyemizde, personelimizin katılımıyla destek kampanyası başlattığımızı ailemize ilettik.  Meva’mızın kurtuluşu için başlatılan kampanyaya da tüm hemşerilerimi katkı saplamaya  davet ediyorum. Hepimiz anne ve babayız, bu zor durumda kızımızı ve ailemizi yalnız bırakmayalım. Karınca kararınca elimizden geleni yapalım. Rabbim başta Zehra Meva kızım olmak üzere tüm hastalarımıza şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah.” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER