KAYIP ÇOCUK BULUNDU

Akşam saatlerinde kaybolan Bekir Aksoy İlkokulu öğrencisi Yüsra Acı bulundu. 

KAYIP ÇOCUK BULUNDU

Kaybolan Bekir Aksoy İlkokulu öğrencisi Yüsra Acı bulundu. 

YÜREKLER AĞZA GELDİ
Adeta tüm Çorum’un seferber olduğu kayıp koz çocuğu olayı mutlu sonla tamamlandı.

HER ŞEY YANLIŞ TELEFONLA BAŞLADI

Küçük Yüsra’nın babası kızını okuldan alıp evine götürmesi için öğretmen arkadaşı Mustafa Türemiş’i aradı. Sonra kızını almaya gidince, arkadaşının evinde kızının olmadığını gördü. Arkadaşı da olaydan habersiz olduğunu telefondan da çocuktan da haberi olmadığını söyledi. İşte tam burada panik ve korku başladı. 

İŞTE İŞİN GERÇEĞİ
Telefon rehberinden Mustafa Türemiş’i arayacakken, farkında olmaksızın bir alt sıradaki Mustafa Tümtürk’ü aramış. Öğretmeniyle konuştuğunu zanneden baba, Mustafa Türemiş’e yaptığını sandığı tenbihi Mustafa Tümtürk’e yapmış. Arkadaşının isteğini yerine getiren Mustafa Tümtürk, küçük Yüsra’yı evine götürüp, babası gelene kadar misafir etmiş. Hiç bir şeyden habersiz, Yüsra’nın kendi çocuklarıyla oynamasını izleyen Tümtürk ailesi, Hakimiyet internet sitesi ve sosyal medya paylaşımlarından olayın durumunu öğrenince, arkadaşının arayıp kızının kendilerinde olduğunu, bunu bizzat kendisinin söylemesine rağmen, neden kayıp telaşına düştüklerini anlamaya çalıştı.
Tüm bu korku ve karmaşanın ardından evladına kavuşmanın sevincini yaşayan baba Adnan Acı, telefonunun son aramalarını kontrol ettiğinde, kendisine cehennem azabı yaşatan 3 saatlik korkunun, isimleri karıştırmaktan kaynaklandığını anladı.
Tüm Çorum’u derin bir üzüntü ve telaşa boğan bu olayın, yanlış anlamaya bağlı olsa da, tatlıya bağlanması gönülleri rahatlattı.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 11:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol saglam
Erol saglam - 4 yıl Önce

ÇOK ŞÜKÜR BULUNMUŞ MUTLULUMU TARİF EDEMEM.KAYIP ÇOK ACI ÇOK

Ahmet Bölükbaş
Ahmet Bölükbaş - 4 yıl Önce

Elhamdülillah... ❤️

hüseyinuysal
hüseyinuysal - 4 yıl Önce

bulunmasına çok sevindim Allah bir daha ayırmasın hiç bir ana babaya evlat acısı göstermesin gözünüz aydın olsun ALLAHA EMANET OLUN

Mahmut
Mahmut - 4 yıl Önce

Lütfen insanlar böyle olaylarda paniğe kapılmadan dikkatli iletişim telefona iyi baksınlar vakarlı olsunlar,önyargılı olmasınlar.Tabiki küçük kızınızı bulunmasına bende çok sevindim.

SIRADAKİ HABER