Valilik konutu önünde silahlı saldırı!

Çorum'da silahlı saldırıda 1 kişi yaralandı. Olay bugün Valilik konutu önünde gerçekleşti.

FATİH BATTAR

Çorum'da silahlı saldırıda 1 kişi yaralandı. Olay bugün Valilik konutu önünde gerçekleşti.

İddialara göre daha önce aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup Valilik konutu önünde araçlarıyla karşılaştı. Araçlardan biri diğerinin önünü keserek, ateş açtı.

Saldırıda 25 yaşındaki Hüseyin A., kolundan ve bacağından yaralandı. Yaralı gence ilk müdahaleyi olay yerinden geçen Çorum Tabip Odası Başkanı Mustafa Azak ve bir göz doktoru yaptı. Olayın ardından bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Yaralı genç ilk müdahalenin ardından ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Silahlı saldırının failleri olay yerinde yakalanırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay yerinden tesadüfen geçerken, yaralı genci gören ve ilk müdahaleyi yapan Çorum Tabip Odası Başkanı Mustafa Azak; "Buradan geçerken bir kalabalık gördüm. Arabamı park ettim ve olay yerine geçtim. Yaralı gencin başında göz doktoru hamım vardı. Ayağından ve kolundan ateşli silahla yaralanması vardı. Ayağına turnike uygulanmıştı ama koluna yapılan turnike etkili değildi, kan akıyordu. Turnikesini uyguladık. Ambulansa bindirdik, bilinci açıktı." dedi

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 13:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 9 ay Önce

vali bey ve emniyet bu işi ciddiye almıyor bu memlekete yazık ediyorsunuz.adı her gün silahlı saldırı ile anılan pis bir memleket haline geldi vebal altındasınız........

Vatandaş
Vatandaş @GÖREN GÖZ - 9 ay Önce

Emniyet ne yapmalı?

Secaatin gül
Secaatin gül - 9 ay Önce

Sayın etkili ve yetkili emniyet müdürümüz bu konuda ne düşünür acabaga

Yetkililerine Eseri Olduğu İçin Kapılarına Kadar Dayanmış Nİhayet Şiddet.
Yetkililerine Eseri Olduğu İçin Kapılarına Kadar Dayanmış Nİhayet Şiddet. - 9 ay Önce

Siyaset, Açılış, Atıf, Ensar,...vs. kovalamak yerine işlerini doğru-düzgün yapsalardı bu güzelim memleket bu hale gelmezdi.

Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Vali bey asayiş sıfır. Konutunuzun önünde adamlar saydırıyorlar. Teksas olduk sayenizde. En büyük suç sizin. Asayiş sizin işiniz yapamıyorsanız gidin Bi zahmet.

Teröristle Çarşaf Çarşaf Fotoğraf Paylaşırsa Valimiz Olacağı Bu !
Teröristle Çarşaf Çarşaf Fotoğraf Paylaşırsa Valimiz Olacağı Bu ! - 9 ay Önce

Millet Bahçesine Çeşme Açılışı Bahanesiyle bizim akrabanın arabayı kurşunlatan Muhsini Tavır Derneği Başkanı ile çarşaf çarşaf fotoğraf yayınlarsanız olacağı Budur.

SIRADAKİ HABER