Çorum Belediyesi Birimler arası futbol turnuvası 21 takımın mücadelesi ile başladı. Turnuvanın başlama vuruşunu Belediye Başkan Yardımcısı ve Çorum Belediyespor Başkanı İsmail Yağbat yaptı.

Ticaret Meslek Lisesi halı sahada başlayan turnuvada dört grupta 21 takım mücadele edecek. Dört grupta tek devreli lig sistemine göre oynanacak maçlar sonunda gruplarında ilk iki sırayı alan sekiz takım çeyrek finale yükselecek. Turnuvada grup maçları 7 Kasım salı günü sona erecek. İlk iki sırayı alan sekiz takım 10 Tasım cuma günü çeyrek finalde mücadele edecekler. 13 Kasım Pazartesi günü oynanacak yarı final maçları sonunda turnuva 16 Kasım perşembe günü oynanacak üçüncülük dördüncülük ve ardından final maçı ile sona erecek.

Çorum’da bir ilk, Kadınlar Futsal Turnuvası Çorum’da bir ilk, Kadınlar Futsal Turnuvası

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, geleneksel hale gelen Birimler arası futbol turnuvasına bu yıl katılımın yüksek olmasından dolayı memnuniyeti dile getirdi. Yağbat, turnuvanın amacının şampiyonluk kazanmaktan daha çok birimler arasındaki dostluk ve arkadaşlığın gelişmesi ve fair play olduğunu belirterek tüm takımlardan bu doğrultuda maçlar yapmalarını ve sakatlıksız kavgasız şekilde sonlanmasını diledi.