‘Fen Lisesi ile işbirliğine hazırız’

15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi Müdürü Murat Öncül ve Biyoloji Öğretmeni Ali Altuntaş Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkanı makamında ziyaret etti.

‘Fen Lisesi ile işbirliğine hazırız’


Çorum’un en başarılı liselerinden biri olan 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesinde gurur verici gelişmelerin yaşandığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Alkan, Hitit Üniversitesi olarak öğrencilerin gelişimine katkı sağlayacak her türlü iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesiyle ortak projeler yapıldığını,  bunların artarak devam edeceğine olan inancının tam olduğunu ifade eden Rektör Alkan, Üniversitenin kapılarının tüm MEB’e ve İlin tüm paydaşlarına açık olduğunu sözlerine ekledi.

Zamanın hızlı geçtiğine dikkat çekerek her alanda yapılacak bir şeyler olduğunu ve bu bağlamda zamanı dolu dolu geçirmeleri yönünde öğrencilere tavsiyelerde bulunan Prof. Dr. Alkan, öğrencilerden dünya ölçeğinde büyük düşünmelerini ve üniversite tercihlerinde üniversitelerin öğrencilere sunduğu imkânları da göz önünde bulundurmalarını isteyerek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Alkan, başta 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi Müdürü Murat Öncül ve Biyoloji Öğretmeni Ali Altuntaş’a teşekkür etti.

15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi Müdürü Murat Öncül ise Üniversite ile her alanda yakın iş birliği içerisinde olmayı çok önemsediklerini ve ortak işbirlikleri yapmaya her zaman hazır olduklarını dile getirerek öğrencilerinin başarılarına ilişkin bilgiler verdi.

Öncül, Üniversitenin katkıları ve desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER