‘Kahramanımızsınız’

‘Kahramanımızsınız’

RECEP MEBET

Çorum Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Bekir Aksoy İlkokulu öğrencileri, polis teşkilatını yakından tanıdı.

Halkın huzur ve güvenliği için 7 gün 24 saat görevlerinin başında olan Türk polisini örnek aldıklarını belirten öğrenciler, canları pahasına vazifelerini sürdüren teşkilat mensuplarına, “Kahramanımızsınız” diye seslendiler.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nden İdris Savaş, Hasan Karadağ ve İbrahim Kurtoğlu’nun rehberliğindeki programa katılan öğrenciler, Emniyet Müdürlüğü’nün birimlerini gezerek yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.

AFRİN KAHRAMANLARINI DA UNUTMADILAR

Emniyet Müdür Yardımcısı Halil Doğanay’ı makamında ziyaret eden öğrenciler, vatan savunmasında görev alan emniyet teşkilatı mensuplarına şükranlarını ifade ettiler.

Okul Müdürü Musa Arslan ile Sınıf Öğretmenleri Ercan Dursun ve Nizamettin Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan öğrenciler, Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan kahraman Mehmetçikler’i de unutmadılar.

“Çorum’un huzur ve güvenliği için yaptığınız çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyoruz” diyen Sınıf Öğretmeni Ercan Dursun, şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere ise acil şifalar diledi.

Düzenlenen ziyarette konuşan Okul Müdürü Musa Arslan ise programa evsahipliği yapan Emniyet Müdürü Murat Kolcu başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halil Doğanay da Regaib Kandili’ni tebrik ederek öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

Program dahilinde ‘Geçmişten Günümüze Polis Teşkilatı’ sergisini de gezen öğrenciler, organizasyonda emeği geçenlere çiçek takdim ettiler.

Film gösterimi ile devam eden program, yapılan ikramlar ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER