Ahlaksızlar huzur kaçırıyor

Neredeyse şehrin her noktasını zapteden ahlaksızlar, insanların hafta sonu hava alabileceği mekanların da huzurunu bozmaya devam ediyor. 

Ahlaksızlar huzur kaçırıyor

HABER-YORUM:EROL TAŞKAN
Neredeyse şehrin her noktasını zapteden ahlaksızlar, insanların hafta sonu hava alabileceği mekanların da huzurunu bozmaya devam ediyor. 

Özellikler parkları mesken tutan edepsizler, ailelerin bulunduğu mekanlarda, arsızca-hayasızca hareketlerde bulunup, insanların pazarlarını zehir ediyor. 
Kimsenin kızlı-erkekli guruplar halinde oturmasına bir şey diyeceği yok. Ancak tarifinden bile haya edeceğimiz çirkinlikleri bile hayasızca yapanlar, utanmaktan-ar etmekten uzak halleriyle adeta toplumu kanser eden habis urlar gibi yaygınlaşıyor. 
Nereye gidiyoruz? Bu gidişatın sonu ne olacak? Sorularının cevapsız kaldığı günleri yaşıyoruz. Cadde ve sokakları teslim alan küfür illeti, insanları canından bezdirirken, bir dünya yatırımla hizmete sunulan parklar da istila edilmiş durumda. 
Bunun bir çaresi olmalı, bir çözüm yolu bulunmalı. İşin en acı tarafı da bu zilleti topluma yaşatan arsızlar da maalesef bu toplumun evlatları. Hakiyede bahsedildiği gibi baltanın sapı bizden. Bizi bizden olanlar huzur edip öldürüyor, hasta ediyor, adeta kanser hücreleri gibi huzurumuzu kemiriyor. 

Güvenlik önlemleri artırılmalı. İnsanların bird yudum huzura muhtaç olduğu şu zamanda, parklar hizmet için inşa edilirken, bu huzur yuvalarını ahlaksızlara karşı koruyabilmeliyiz. Polisi, zabıtası, özel güvenliği başta olmak üzere aileleri bu ahlaksızların hücumundan korumak için lütfen harekete geçsin. Herkes önce kendinden başlamak üzere, evlatlarını ve çevresini bu anlamda ikaz edip ahlaka ve doğruluğa davet etmeli. 

Eskiden izbe mekanları mesken tutan ahlaksızlar, maalesef bugün çarşı-pazar, cadde-sokak dinlemeksizin her kemanda melanetlerini sergiler oldu. Birileri bu ahlaksızlıkları çağdaşlık normuna sarıp millete yutturmaya çalışsa da, bunun adı düpedüz ahlaksızlık, terbiyesizlik ve namussuzluktur. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum
Çorum - 10 ay Önce

Çorumda kızlı erkekli gençler birbirlerine söve söve yürüyorlar. Eğitim ve ahlak seviyesi çok düşük. Parklarda erkek kılıklı kızlar ve kız kılıklı erkeler çoğaldı.

Çözüm kolay
Çözüm kolay - 10 ay Önce

Basın mensubusunuz, umuma açık olarak bahçede çekim yapmakta özgürsünüz, ozel hayat parkta yasanmayacagina gore çekip ifşa edin, bakın bakalım kanser parcalari daha ne kadar yayılabiliyor, bunların ar haya yok ama sosyal medyada rezil olmak onların en büyük korkusudur eminim... hiç bir şey değilse kimi kimle aldattiklari ortaya cikar diye korkarlar vesselam...

BARETA
BARETA - 10 ay Önce

Belediye parklara güvenlik görevlendirmeli
Bu ahlaksızlıklara dur demeli

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Ağaç yaş iken eğilir çocuk yetiştirmek çok önemli saldım çayıra mevlam kayıra denilmeyecek öyle oluncada sonuç böyle oluyor herkes evinde çocuğuna edep haya ahlak öğretecek ben gençliğimi yaşayamadım çocuğum yaşasın dersek sonra o çocuktan ne bekleyecez eskiden sevgi saygı vardı şimdi ne sevgili nede saygı Allahım sonumuzu hayreylesin inşAllah

Eğitimci
Eğitimci - 10 ay Önce

Şikayet ediyorsun her defasında en ağır cezayı alıyorlar adli kontrol şartıyla serbest. Ha diyeceksinki tutuklanınca ne oluyor. Ceza evlerimiz besi hane gibi. Adeta suçlu teşvik evi. Biz avrupaya giremedik avrupa bize girdi

Göbütoğlu
Göbütoğlu - 10 ay Önce

Erol kardeşim çok haklısın Güvenlik artırılmalı

Edep
Edep - 10 ay Önce

Eğitim sistemini ali ata bak üzerine kuran bu zihniyette yetişen nesiller ahlak ve maneviyattan uzak büyür , nesli ahlaksızlık üzerine inşaa edenler dövecek diz bulayacak

akc
akc - 10 ay Önce

kalemine yüreğine sağlık kardeş, bizlere tercüman oldun


SIRADAKİ HABER