Balıkçı dükkanlarının önü haftada bir yıkanıyor

Çorum Belediyesi, temiz şehir olmasıyla anılan Çorum’a bu unvana yakışır şekilde hizmet etmeye devam ediyor.

Balıkçı dükkanlarının önü haftada bir yıkanıyor

Çorum Belediyesi, temiz şehir olmasıyla anılan Çorum’a bu unvana yakışır şekilde hizmet etmeye devam ediyor.

Çorum da cadde ve sokakların süpürülmesinden, çöplerin alınmasına kadar bütün temizlik işlerinde en az toleransla çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “Çorum, temiz bir şehir, yaşanılır bir şehir, yeşil bir şehir. Bu güzel imajı korumak bir adım daha öteye taşımak için hizmet üretiyoruz. Bu hizmetlerimizden bir tanesi de; kötü koku oluşmaması adına şehrimizde bulunan balıkçı dükkânlarının önünü hafta bir olmak kaydıyla sürekli yıkıyoruz. Yıkama işlemini deterjanlı ve hoş kokulu bir suyla yapıyoruz. Çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam ediyoruz” dedi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet DEMİR
Ahmet DEMİR - 4 yıl Önce

İyi güzel de keşke balıkçı orayı pisletmese de kamu kaynaklarını yerinde kullansak. Ticaret yapıp para kazanan bir işletme çevre temizliğine özen göstermeli.Günlük bir poşet çöp çıkan ev ile bu işyerinin aynı çevre temizlik vergisine tabi olması ve üzerine extra hizmet alması kul hakkıdır.
Aynısı pazar esnafı içinde geçerli. Benim vergimle bu tip peşkeşlere razı değilim.

Söz Bir...
Söz Bir... - 4 yıl Önce

Madem esnaf kardeşimiz temizlemedi, Belediye duyarlı davrandı, temizledi. O zaman Masrafını belediyeye ödemek zorundadır.Kim olursa olsun herkes evinin önünü temiz tutmakla yükümlüdür.
Kamuya masraf yaptırmak günahtır,haramdır.

SIRADAKİ HABER