Başkan Gül, Binevlerde incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Zeki Gül, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş ile birlikte Binevler semtinde incelemelerde bulundu.

Başkan Gül, Binevlerde incelemelerde bulundu

Belediye Başkanı Zeki Gül, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş ile birlikte Binevler semtinde incelemelerde bulundu.

Şehrin neresine olursa olsun ihtiyaç olan her türlü hizmeti yerine getirmeyi kendilerine borç bildiklerini ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “Binevler Mahallesi kurulduğu zamandan bugüne kadar yapılaşması sürekli sorun teşkil etmiş olan bir bölge. Bu bölgeye şunu yapayım da sorun çözülsün deme şansımız maalesef yok. Bölgenin mevcut yerleşim planı, bu bölgeye çok fazla müdahale etmeyi önlüyor. Muhtarımızla birlikte yapılması gerekenleri tespit ettik. Tespitlerimiz doğrultusunda Binevler Mahallemizde ki parkların onarımını yapacağız, yürüyüş yolları yapacağız. Bazı yollarda yenileme çalışmaları gerçekleştireceğiz” dedi.

Başkan Gül, Binevle de vatandaşlarla da sohbet etti, onların mahalle için öneri ve taleplerini dinledi. Gül, Binevler için yapılabilecek ne varsa programa alacaklarını ifade etti.

Muhtar Mehmet Bölükbaş, ziyareti ve mahallede yaptıkları inceleme için Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mambo
Mambo - 4 yıl Önce

Aferin başkan

NUMAN İNCİ 05334237381
NUMAN İNCİ 05334237381 - 4 yıl Önce

İNŞALLAH SORUNLAR ÇÖZÜLÜR, BİZ. OTUZ YILDIR. BEKLİYORUZ, BAŞKA KARDEŞLERİMİZ BİZİM. GİBİ MADUR OLMAZLAR, BEKLRMEZLER,,, HAYIRLI İŞLER, SELAMLAR KOMUTAN

emre
emre - 4 yıl Önce

başkan belediye başkanı olduğunu unutmuş galiba çok sorun varmış da şunu yapalımda düzelsin diyemezmiş sen orada sorun çözmek için varsınız reis bunları görür heralde

oran
oran - 4 yıl Önce

Binevler de ki sorunlar mı çözülecekmiş?arsam var yapmıyorum. 45 yıl öncesininprojesiyle mi?

irfan
irfan - 4 yıl Önce

şu deli memedi başkan yapında kurtulalım

SIRADAKİ HABER