Bir tepki de CHP'den

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, sosyal medya hesabından yaptığı çirkin ve hakaret dolu paylaşımları ile gündeme gelen Sungurlu İlçe Özel İdaresi Müdürü Erol Erkoç’u sert dille eleştirerek, görevden alınmasını istedi.

Bir tepki de CHP'den

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, sosyal medya hesabından yaptığı çirkin ve hakaret dolu paylaşımları ile gündeme gelen Sungurlu İlçe Özel İdaresi Müdürü Erol Erkoç’u sert dille eleştirerek, görevden alınmasını istedi.

Başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere bazı siyasi partilerin genel başkanlarına hakaret eden, seviyesiz eleştirilerde bulunan Özel İdare Müdürü Erol Erkoç’un devlet memuru olmasına rağmen bu gücü nereden aldığını merak ettiklerini belirten CHP İl Başkanı Tüfekçi, yetkili makamların gereğini yapmasını talep etti.

“OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”
Köyler hizmet beklerken, çözülmesi gereken bir yığın problem varken Özel İdare gibi yatırımcı bir kuruluşun müdürünün bu denli seviyesiz paylaşımlarının kabul edilemeyeceğini kaydeden Tüfekçi, “elinde baltası ile poz veren, siyasi partilerimizin genel başkanlarına akıl vermeye çalışan ve sosyal medya şovmenliğine soyunan bu şahıs, köylere, vatandaşa hizmet noktasında nasıl faydalı olabilir? Temsil ettiği kuruma daha fazla zarar vermeden bu şahsın görevden uzaklaştırılmasını ve hak ettiği cezaya mahkum edilmesini bekliyoruz. Bu şahsın hem devletten maaş alıp, hem de sağa-sola çirkin hakaretler yağdırması kabul edilemez. “Müdür” ifadesini kullanmayı bile yakıştıramadığımız bu kişinin Özel İdare gibi yüce bir kurumdan uzaklaştırılması gerekiyor. Bu olayın peşini bırakmayacağız. Gereken yaptırım uygulanana kadar olayın takipçisi olacağız” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER