Bizim Toptan 19. yaşını kutluyor

Bizim Toptan 19’uncu yaşını müşterilerine özel sürprizlerle kutluyor.

Bizim Toptan  19. yaşını kutluyor

Bizim Toptan 19’uncu yaşını müşterilerine özel sürprizlerle kutluyor.

Bireysel ve ticari müşterilerine binlerce ürün çeşidini uygun fiyatlar, hızlı tedarik ve müşteri dostu uygulamalarla sunan Bizim Toptan, yıl boyunca süren kampanyalarını 19. kuruluş yıldönümüne özel bir çekilişle taçlandırıyor.

Hızlı tüketim ürünleri sektöründe güvenilir ve çok-kanallı hizmet konseptiyle Türkiye’nin en büyük ve en yaygın toptan marketi olan Bizim Toptan, 31 Mart’a kadar sürecek kuruluş yıldönümü kampanyasında hem ticari hem de bireysel müşterilerine sürpriz hediyeler dağıtıyor. Bizim Toptan mağazalarından veya www.bizimtoptan.com.tr internet sitesinden belirli bir limit ve üzeri alışveriş yaparak çekiliş hakkı elde eden Bizim Toptan müşterilerini değerli hediyeler bekliyor. 

20 Nisan’da düzenlenecek çekiliş sonucunda bir kişi 2021 model Ford Trend VAN, dokuz kişi de iPhone 12 64 GB kazanacak. Kampanyada ayrıca ‘Tıkla Gel Al’ üzerinden alışveriş yapan Bizim Toptan müşterilerine de fazladan bir çekiliş hakkı veriliyor. 

“Kuruluş yıldönümü çekilişimizle ve daha birçok kampanyamızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” denilen açıklamada, Bizim Toptan yöneticilerinin şu ifadelerine yer verildi:

“70 ilde 173 mağazamız, dijital ticaret kanalımız ve Prosaf ekibimizle geleneksel kanaldan ev dışı tüketime kadar oldukça geniş bir müşteri kitlesine hizmet ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana verdiğimiz hizmetleri salgın döneminde de eksiksiz yerine getirerek uygun fiyatlar ve kampanyalarla müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Bu yıl da geleneksel Kuruluş Yıldönümü çekilişimizle ve kampanyalarımızla müşterilerimizin yanında olacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER