Çınar, Eğitim Bir Sen’e aday

Ertuğrul Gazi İlkokulu Müdürü Tekin Çınar, Kasım ayında yapılacak olan Eğitim Bir Sen 6. Olağan Genel Kurulunda aday olacağını açıkladı.

Çınar, Eğitim Bir Sen’e aday

M.BURAK YALÇIN

Ertuğrul Gazi İlkokulu Müdürü Tekin Çınar, Kasım ayında yapılacak olan Eğitim Bir Sen 6. Olağan Genel Kurulunda aday olacağını açıkladı.

Adaylığını dün akşam Turgut Özal Konferans Salonu’nda açıklayan Tekin Çınar, ayrıştırıcı değil birleştirici olacaklarını belirterek, “ Eğitim iş kolunda hizmet üreten sendikamızı bir erdemliler hareketine dönüştürmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Sendikamızın gelişimi için ortak aklı devreye sokmak bir zorunluluktur. Teşkilat modelimizi yerelde yeni birimlerle güçlendireceğiz. Bu bağlamda profesyonel bir sendika yönetimini inşallah hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Toplantıda çok sayıda Eğitim Bir Sen üyesi hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 09:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa SARIKAYA
Mustafa SARIKAYA - 4 yıl Önce

Sendikamız için hayırlı olsun, Allah utandırmasın!

Hoca
Hoca @Mustafa SARIKAYA - 4 yıl Önce

Tekin hocam hayırlı olsun .Bu iş bitti.Trolcukler burada da mi varsınız?

çorum
çorum - 4 yıl Önce

Şuan görevdeki şube başkanı Tahir hoca iyi götürüyor.Aktif,sorun çözen ilgilenen birisi bu dönem kalmalı diye düşünüyorum.

Gözlemci
Gözlemci - 4 yıl Önce

Tahir hocanın çalışmalarını takip ediyor ve beğeniyorum.Kendisinin gayet erdemli bir insan olduğunu görüyörüm başka bir erdem hareketine gerek görmüyorum.Yeni dönemde de seçileceğini temenni ediyorum .Tahir hocaya başarılar dilerim.

Takip
Takip - 4 yıl Önce

Üyelerinizin size en çok ihtiyaç duyduğu bir zamanda kişisel hırs ve ayrıştırıcı düşünceleriniz yüzünden Tahir başkanı yalnız biraktız. Allah razı olsun ondan, yine yılmadı gece gündüz demeden maddi manevi mazlumun mağdurun yaninda oldu. Siz mi birleştirici olacaksınız? Kaç tane sorun çözdünüz? Kaç mazluma, mağdura derman oldunuz? Lafa değil icraata bakalım. Adam gibi adam Tahir başkanla yola devam inşaAllah.

Bülent GÜNDEM
Bülent GÜNDEM - 4 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun.

Tahir hocaya desteğinizde ve söylediklerinizde samimi iseniz bunu açık kimliğinizle yazın.

SIRADAKİ HABER