Çorum'a selam gönderdi

Valiler Kararnamesi’yle birlikte Çorum Valisi olarak atanan Mustafa Çiftçi, gazetemiz aracılığı ile Çorumlular’a selam gönderdi.

Çorum'a selam gönderdi

EROL TAŞKAN

Valiler Kararnamesi’yle birlikte Çorum Valisi olarak atanan Mustafa Çiftçi, gazetemiz aracılığı ile Çorumlular’a selam gönderdi. Çorum’a atanmış olmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu kaydeden Vali Mustafa Çiftçi, “İç Anadolu’nun başka bir güzel diyarında görev almış olmaktan dolayı bahtiyarım. Kadim bir medeniyetin beşiğinde görev yapacak olmaktan dolayı ayrıca memnunum.” dedi.

Telefonla görüştüğümüz Vali Mustafa Çiftçi, Çorum için en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağını söylediği ilk mesajında şunları ifade etti, “Çorum’a atanmaktan büyük bir memnuniyet duydum.

Daha öncesinde Konya Aksaray Kırşehir gibi farklı Anadolu illerinde çeşitli görevler yaptım. Meclis Başkanımızın Özel Kalem Müdürü olarak Ankara’da çalıştım.

İç Anadolu’nun başka bir güzel diyarında görev almış olmaktan dolayı bahtiyarım. Kadim bir medeniyetin beşiğinde görev yapacak olmaktan dolayı ayrıca memnunum.

Hayırla vesile olmasını diliyorum. Tüm mesaimiz Çorum için olacak. Bu bir bayrak yarışıdır. Sayın Valimizden görevi devraldığımız noktada, Çorum’u daha ileri götürmenin gayreti içinde olacağız.

Milletvekillerimiz, belediyemiz, STK’larımız ve tüm ilgili paydaşlarımızla birlikte çalışıp, elimizden gelenin en iyisi yapmanın gayreti içinde olacağız. Çorumlu hemşehrilerime selamlarımı gönderiyorum.”

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
İskilipden
İskilipden - 4 yıl Önce

İskilipden :
Sayın VALİMİZE HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH İLİMİZİ VE İLCEMİZİ KALKINMASINA DAHA ÜRETEN KALKINAN İLLER ARASINA getirmeye sebep olur. Valimiz ÇUMRA li TORKU ÇUMRA DA. Neden Çoruma Torku benzeri kooperatif kurumsal. Onmak yanlışımızdan geçiyor. 1. Öncelik yollar İstanbulu 1,5 saat kısaltıcak TOSYA İSKİLİP ÇORUM YOLU. AÇILMALI DUBLE OLMALI. Kızılırmak benzeri BAFRADA KANALLARLA BU KApalıI VEDE AÇIK OLACAK ŞEKİLDE İL VE İLÇE TARIM ARAZİ SULAMASINDA KULLANILMAMIDIR. İlçelerimizde kapalı spor salonu tiyatro salonu sinema salonu kültür merkezi ihtiyar konağı hanımlar lokali yoktur Egsersiz parkları yoktur ihtiyaçtır İSKİLİP DE DOKTOR EKSİGİ VARDIR VARDIR. ÇORUM A 2. 3. 4. ORGANİZE YAKIŞIR İNŞALLAH KONYA GİSİ OLMAMI ÇORUM. HATTA YERLİ OTOMOBİL VE MOTOR NEDEN ÇORUMDA ÜRETELMESİN. ÇORUM SANAYİSİ YENİLİKLERE AÇIK. HALDİ BİSMİLLLAH HAYIRLI OLUR İNŞALLAHGenç dinamik inşAllah Çorumu ve ilçeleri hareketlerdedir. Özellikle Şu İSKİLİP CORUM YDLUNU Konyalılar bilir aşkımız beyşehir Konya yolu gibi bitmesin diye söyler bitmeyen bir yoldu çünkü gerçi şimdi açıldı. Çokda güzel duble duble bir yol. Tosya İskilip yolu da o şekilde BAŞLASIN BİTSİN İLÇELERE DÖRÜŞ BAŞLASIN BAHÇELER BAĞLAR ÖZELLİKLE İSKİLİP BAĞLARI KONYA MERAM BAĞLARI GİBİ ÜZÜMÜ YAPRAĞI NEFİS KALK İRKİL ÇORUM İSKİLİP

MİLLET
MİLLET - 4 yıl Önce

Şehrimize Hayırlı olsun İnşAllah

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Adam gibi adam

Salih timur
Salih timur - 4 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsu sayın valim başarılar diliyorum

Mecitözü Öz Bölgesi Köyleri Kalkındırma etneğİ
Mecitözü Öz Bölgesi Köyleri Kalkındırma etneğİ - 4 yıl Önce

Yeni valimiz e hayırlı olsun diyoruz İnşAllah büyük Küçük tüm STK lsrına vereceği önem bizim içinde çok önemli Kendilerini bir an önce bekliyoruz

Erol Bozkurt Çorum elektrik ve su tesitçılar oda başkanı
Erol Bozkurt Çorum elektrik ve su tesitçılar oda başkanı - 4 yıl Önce

Sayın valimiz Mustafa çifçi beye höş geldiniz der yeni görevinde üstün başarılar diler Çorum halkına hayırlı olsun

Dursun kılıç
Dursun kılıç - 4 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun yeni görevinde başarılar syn valim...

Alacalı
Alacalı - 4 yıl Önce

Allah Hayırlı uğurlu etsin


SIRADAKİ HABER