Çorum Belediyesi 77 personel alacak

Çorum Belediyesi, otobüs şoförü ve büro memuru alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı.

Çorum Belediyesi  77 personel alacak

Çorum Belediyesi, otobüs şoförü ve büro memuru alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı.

İŞKUR’un Çorum iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Çorum Belediyesi iştirak şirketlerinden olan BELTAŞ A.Ş bünyesine istihdam etmek üzere KPSS şartsız ve sınavsız, 20-55 yaş aralığında iki meslekten 77 memur alımı yapacak.

Çorum BELTAŞ A.Ş personel alımı başvuruları dün başladı, bugün 17.00'da sona eriyor.

Başvuru yapmak isteyen adaylar “Yeniyol Mah. Gazi Cad. No:2 Çorum” adresine bizzat veya “https://cokis.corum.bel.tr” adresine online başvuru şeklinde yapılacaktır.

Başvurular yukarıda belirtilen adreslere, özgeçmiş formları ve müracaat koşullarındaki belgeler ile birlikte yapılması gerekmektedir. 

Mülakat yer ve zamanı daha sonra SMS yoluyla bildirilecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2022, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum lu
Çorum lu - 2 ay Önce

Yazıklar olsun oldu bittiye getirmişsiniz sende hiç beklemezdim başkan iki günde kimin haberi oldu ayıp ayıp Bu san yol su elektrik olarak dönecektir hoca haberin olsun

İhtiyar
İhtiyar - 2 ay Önce

Müracat etsinler alacak kişileri mülakatta alırız zihniyeti

Yalnizkurt
Yalnizkurt - 2 ay Önce

Allah'tan korkanlar,kul hakkından korkanlar,ahirette hesap vereceğine inananlar işin en doğru yöntemini seçerler.merak etme ey yüce milletim emanet emin ellerde

Öz çorumlu
Öz çorumlu - 1 ay Önce

TAbiki oldu bittiyse getirecek çok müracaat olmasın diye zaten alınacak kişiler bellidir. Kendilerinden olmayanıda mülakatta elerler bu güne kadar işe aldığı kişilere bak hep yandaş bir tana olsun başka partili varsa dişimi kırarım lafa gedimi dinden imandan bahsederler kul hakkı yemedende durmazlar rabbim bunun hesabını sorar elbet.

SIRADAKİ HABER