Çorum'da Erdoğan coşkusu meydana sığmadı

3.5 yıl aradan sonra Çorum'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, büyük bir coşkuyla karşılandı.

Çorum'da Erdoğan coşkusu meydana sığmadı

3.5 yıl aradan sonra Çorum'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, büyük bir coşkuyla karşılandı.

Yaklaşık 30 bin civarında vatandaş, Kadeş Meydanı'nda Erdoğan'ı görmek için alana akın etti.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentteki coşkulu kalabalıkla ilgili ; "Maşallah Çorum yine bugün bambaşka. Sevgili Çorumlular, sizleri en kalbi duygularımla, hürmetle muhabbetle selamlıyorum. Dün meydana gelen depremden dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yaklaşık 3 buçuk yılın ardından tekrar Çorum'da sizlerle beraber olmanın mutluluğu içindeyim.  Buradan bu coşkulu meydandan tüm Çorum'a, ilçelerine, köylerine selamlarımı gönderiyorum.  2019 seçimleri öncesinde 12 Şubat'ta bize verdiğiniz sözü tuttuğunuz için size teşekkür ediyorum. O gün meydanlara sığmamıştık. Çorum bugün de destan yazıyor." dedi

Yoğun kalabalık zaman zaman izdihama neden oldu. Vatandaşlar yoğunluk nedeniyle miting alanına girmekte zorluk yaşadı. Onbinlerce vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2022, 22:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu İbrahim
Çorumlu İbrahim - 6 ay Önce

Ya Hû kime ne anlatyorsunuz?! Toplananlardaki coşku eski seçim dönemlerindeki coşkunun 10'da 1'i bile değil! Zaten meydanın arka tarafı da oldukça seyrek! Biz görmüyor muyuz da bize burada hikayeler anlatıyorsunuz Allah, Muhammed aşkına?!

Çorumlu
Çorumlu - 6 ay Önce

Meydan küçük olursa sığmaz tabi :))

Samet Durak
Samet Durak - 6 ay Önce

Maalesef yalvar yakar zorla görüşülerek Nevşehire geçerken getirilebildi. Hiç kimseyle muhatap olmadı valilik belediye vs ziyaret etmedi. 5 te geldi 6 da gitti.. Çorum gözden çıkarılmış bnko oy deposu görülüyor. Havalanaı yalan oldu. Tokat 2. havaaalnı açılırken yozgat yapılırken..Trenyolu da bizm değil Smasun ankra Allahın lütfu yol üstündeyiz.. Avucumuzu yalama devam.

sade vatandaş
sade vatandaş - 6 ay Önce

toplama kalabalık ben çorumluyum bir tane tanıdık adam yoktu

Hoca...
Hoca... @sade vatandaş - 6 ay Önce

Aynen öyle, Toplama kalabalık ve Suriye'liler. Çoğu da meraktan geliyor, belki çay atarlar diye...

Selim
Selim - 6 ay Önce

he he

SIRADAKİ HABER