Çorum’da tıraşa zam geldi

Çorum Berberler ve Kuaförler Odası, saç ve sakal tıraşlarına zam yaptı.

Çorum’da tıraşa zam geldi

M.BURAK YALÇIN

Çorum Berberler ve Kuaförler Odası, saç ve sakal tıraşlarına zam yaptı.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse, malzeme fiyatlarındaki artış ve salgından dolayı tek kullanımlık malzemelere geçilmesi nedeniyle berber ve kuaförlerin yeni tarifeye geçmek zorunda kaldığını söyledi.

En son 2019 yılında zam yaptıklarını ifade eden Mustafa Köse, bu tarihten itibaren giderlerinin artmasına rağmen fiyatlarda yenileme yapmadıklarını ancak giderlerin altından artık kalkamayacak duruma geldikleri için fiyatları yenilemek zorunda kaldıklarını belirtti.

Yeni tarifede berber ve kuaförlerde fiyatlar şöyle oluştu: “Saç tıraşı ve yıkama 40 TL., sakal tıraşı 20 TL., çocuk tıraşı 30 TL, damat tıraşı 250 TL. Kuaförlerde gelin saçı 500 TL, makyaj 100 TL, saç kesimi 80 TL, fön 25 TL. Güzellik merkezlerinde yüz makyajı 100 TL., porselen makyaj 450 TL., manikür 60 TL., pedikür 75 TL.”

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 22:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Yuh be kardeşim çocuk traşı 30 nedir yazık günah be

19
19 - 2 yıl Önce

Bir kullanımlık malzeme nedir bir açıklasan sakal tıraşı 1 yıldır yasak zaten elektrikli makine ile tıraş yapıyorsunuz sonuçta 5 dakika sürüyor bu para çok fazla zamlara kılıf bulmayın komik oluyorsunuz.

Türkçeci
Türkçeci - 2 yıl Önce

Traş değil yazımı tıraş düzeltelim lütfen.

kadir
kadir - 2 yıl Önce

evde keseriz bizde 3nr devamm

SIRADAKİ HABER