Cumhurbaşkanı Erdoğan Nisan’da Çorum’a geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nisan ayında Çorum’a gelmesinin planlandığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan  Nisan’da Çorum’a geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nisan ayında Çorum’a gelmesinin planlandığını açıkladı.

Parti çalışmaları kapsamında dün Çorum’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyareti sırasında partililere seslenen ve Türkiye’nin zor zamanlardan geçtiğini kaydeden Erkan Kandemir,   “Her defasında önümüze yeni bir engel koyuyorlar. Zannediyorlar ki bu milletin irfanı dümenin başında duran lideri o engelin önüne gelecek ve pes edecek. Bunlar Tayyip Erdoğan’ı tanımıyorlar. AK Parti kadrolarını bilmiyorlar. Bunlar bu milleti tanımıyorlar. Bizler 15 Temmuz’da, her krizde, darlıkta birbirine sarılarak, birbirine güvenerek, birlikte dua ederek zorluları aşmış bir milletiz” dedi. ‘Önümüzdeki sene bolluğu, bereketi tadacağız’ Ekonomik bağımsızlık savaşı verildiğini belirten Kandemir, “Kurtuluş Savaşı yaşamış bir milletiz. Şimdi ekonomik bağımsızlık savaşı veriyoruz. Hiç endişeniz olmasın. Yüreğiniz ferah olsun. Gönlünüz rahat olsun. Cumhurbaşkanımız ne yaptığını biliyor. Allah’ın izniyle önce yazın hissedeceğiz. Önümüzdeki sene bolluğu bereketi tadacağız. 2023 yılında sandıkları patlatınca Türkiye’yi bambaşka bir yere taşıyacağız.”ifadelerini kullandı. ‘Cumhurbaşkanımızı Nisan ayında Çorum’da misafir edeceğiz’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Nisan ayında Çorum’a gelmesinin planlandığını açıklayan Kandemir, “Milletvekillerimiz köylerde güçlü olduğumuzu söyledi. Merkezde bir daha milletimiz teveccüh gösterdi emaneti belediye başkanımıza AK Parti’ye verdi. Oda gece gündüz çalışıyor. Gayret ediyor. Teşkilatımız da sıkı durursa, el ele verirsek inşallah 2023 yılında Çorum Türkiye birincisi olacak. Bugün güzel bir karşılama yaptınız. İnşallah Nisan ayında Cumhurbaşkanımızı burada misafir edeceğiz. Orada da Çorum inşallah nasıl bir 2023’e kavuşacak onu hissettirecek bize.”dedi. Ziyaretlerde Kandemir’e AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Temur eşlik etti.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 10 ay Önce

Yozgat Bozok Havaalanını mı açacak gelecek de, siz de ey Çorumlular yararlanın o aradaki Çorum Yozgat yolunu kısaltalım der, gider. Oyu da alır Çorum'dan....
Yazık, her yere havaalanı 2 milyar dolar ihracata yaklaşan Çorum'a '' Sevgili Çorumlular aha yol...! ''

SIRADAKİ HABER