Ferrari sahibi adam 1000 liralık yardıma başvurdu

Samsun'da üzerine kayıtlı 1.5 milyon TL değerinde Ferrari marka otomobil bulunan bir kişi, İlkadım Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na başvurarak 1000 liralık yardım istedi.

Ferrari sahibi adam 1000 liralık yardıma başvurdu

Samsun’da bir Ferrari sahibi, hükümetin korona virüsü dolayısıyla açıkladığı ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nden bin TL alabilmek için İlkadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurdu. Olayın haber olmasının ardından gözler Samsun’daki Ferrari sahiplerine çevrildi. Samsun’daki Ferrari sahiplerinden birisi olan Yunus Emre Çelik, o kişinin kendisi olmadığını, benzerlikten dolayı mağdur olduğunu açıkladı. Olaydan sonra telefonlarının susmadığını söyleyen Çelik, söz konusu yardıma başvuran kişinin aracı ile kendi aracının farklı modellerde olduğunu kaydetti.

“Telefonlara cevap vermekten yoruldum”

Çelik, “Telefonlara cevap vermekten yoruldum. O kişi ben değilim. Benzerlikten dolayı mağdur oldum. Bizim böyle bir talebimiz olmadı. Bu olayın Samsun'da yaşanmasından büyük üzüntü duydum. Şehrimizin isminin böyle konularla gündeme gelmesi doğru değil” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 16:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gencer
Gencer - 2 yıl Önce

İşsizim arabaMDA yok valla gel la 1000 lira ni ben vereceğim

Ayhan gazi
Ayhan gazi - 2 yıl Önce

Aynen bu ülke bizim bu vatan bizim bizler bir Müslüman olarak bu ülkemize sahip çıkmalıyız Allahın emirlerini yapmak yerine getirmek bizim görevimiz kimse bu müslüman ülkemize Müslümanlığın gerekcesini bozamaz buna müsade edilmez edemeyiz bu nu böyle bilsinler

SIRADAKİ HABER