Geylani’ye yeni görev

Çorum Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ayhan Geylani, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı görevine atandı.

Geylani’ye yeni görev

RECEP MEBET
Çorum Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ayhan Geylani, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanlığı görevine atandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ataması gerçekleştirilen Ayhan Geylani’nin bugün itibariyle Ankara’daki yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
2014 yılından bu yana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde koordinatör ve Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüten Geylani, Çorum’daki çeşitli ortaokullarda idarecilik yapmıştı.

Memuriyet hayatında 27 yılı geride bırakan Geylani, mesai arkadaşları ile vedalaştıktan sonra Çorum’dan ayrıldı.

HAKİMİYET, SGK Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Merkezi Başkanı Ayhan Geylani’niyi kutlar, yeni görevinde başarılarının devamını diler.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 11:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
LİYAKAT
LİYAKAT - 4 hafta Önce

Ayhan GEYLANİ 2014 yılında müdürlük mülakatında yeterli puan verilmeyerek elendi. Adam gitti müdürlük diye üzüntüden bedbah şekilde dolaşırken, ben ne yaptım deyip, birden saf değiştirince önce ARGE ye biraz daha saf değiştirince mem müdür şimdide Ankaraya atandı. Okul müdürlüğü layık görülmeyene SGK başkanlığı… Nereden nereye ? Yaparsa AK parti yapar.Al sana AKP Türkiyesinden LİYAKAT

Atsız
Atsız @LİYAKAT - 3 hafta Önce

Anlaşılan senin bi yerlerden acın var. Hazmedememişsin GEYLANİ yi. Her haberin altına synı yorum. Yok ağladı yok saf değiştirdi. Sizin gibiler saf değiştirmekten iyi anlar. Çizgisini bozmadan devam eden ayhan geylani ye yeni görevinde başarılar dilerken, hazım sorunu yaşayanlara da soda önerisinde bulunuyom

çorumlu
çorumlu - 4 hafta Önce

eeee ne oldu 3 vekil bir başkan etmiyormuş tebrik ederiz abinize sıkı sarılın daha iyi yerlerde görürüz

SIRADAKİ HABER