İlk teravih Güzelyurt’ta

Vali Mustafa Çiftçi, Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Güzelyurt sakinleriyle buluştu.

İlk teravih Güzelyurt’ta

HURŞİT BOZKURT
Vali Mustafa Çiftçi, Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Güzelyurt sakinleriyle buluştu. Güzelyurt mescidinde kılınan ilk teravihin ardından semt sakinleriyle sohbet eden protokol üyeleri, vatandaşın istek ve taleplerini dinledi. 

Semt sakinlerinin kendi imkanlarıyla oluşturup mescit ve Kur'an Kursu olarak kullandığı mekanda teravih için hazırlık taleplerine cevap veren Çorum Belediyesi, çevre yollar, mescidin çatısı, boyası, lavaboları gibi eksiklikleri bir günde tamamlattı ve mescit ilk teravihe hazır hale getirildi. 
Çevre sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği protokol üyeleri, Ramazan'ın ilk teravihi yanı sıra, ilk Ramazan muhabbetini de Güzelyurt sakinleriyle yaptı.
Gülabibey Muhtarı Hasan Belli, Mimar Sinan Muhtarı Fevzi Şeker ve mahalle sakinleri misafirlerine teşekkür ederek, duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER