Karadeniz'in en iyileri arasında

Doğu Karadeniz'e yönelik yayın yapan Karadeniz Haberci Dergisi'nin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘Yılın Enleri’ listesinde Karadeniz'de yılın hastaneleri arasına Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi de girdi.

Karadeniz'in en iyileri arasında

Doğu Karadeniz'e yönelik yayın yapan Karadeniz Haberci Dergisi'nin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘Yılın Enleri’ listesinde Karadeniz'de yılın hastaneleri arasına Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi de girdi.

Doğu Karadeniz'e yönelik yayın yapan Karadeniz Haberci Dergisi'nin bölge okurları arasında geleneksel olarak düzenlediği ‘Yılın Enleri’ listesine girenler ödüllerini aldı. 
Ankara’da bir otelde düzenlenen ödül töreninde konuşma yapan Karadeniz Haberci Gazetesi İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak, Karadeniz bölgesine yönelik 'Yılın En'leri' sosyal etkinliği ile önemli bir olaya imza attıklarını söyledi. Bu organizasyonların bölgenin sivil toplum kuruluşları ile özel, tüzel, kamu kurumlarını bir araya getirdiğini, aynı zamanda bölgeye hizmet veren kişi ve kurumların okur anketleri sonucu ödüllendirildiğini vurgulayan Çakmak, "Bu sosyal etkinliğimiz bölgemizin kamu, kurum ve sivil toplumunun itici gücü olmuş ve olmaya devam edecektir" dedi. 

 

Gecede şu isimler ödül aldı: 
Yılın Milletvekili- Muhammet Balta (TBMM Çevre Komisyonu Başkanı) 
Yılın Milletvekili- Bahar Ayvazoğlu (Trabzon Milletvekili) 
Yılın Milletvekili- Metin Gündoğdu (Ordu Milletvekili) 
Yılın Milletvekili-Necati Tığlı (CHP Giresun Milletvekili) 
Yılın Rektörü: Prof.Dr.Nihat Dalgın (Sinop Üniversitesi Rektörü) 
Onur Ödülü: Mustafa Yılmaz (Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özlük İşleri Daire Başkanı) 
Onur Ödülü: Mehmet Şaşmaz (Almanya Sigarasız Yaşam Derneği Başkanı) 
Onur Ödülü: Av.Zekai Sana 
Onur Ödülü: Osman Şahin (Almanya/Frankfurt Kültür Ataşesi) 
Yılın Kurumu: FERRERO Fındık 
Yılın Belediye Başkanları: İsa Demirci (Ordu/Akkuş İlçe Belediye Başkanı), Recep Çebi (Trabzon/Araklı İlçe Belediye Başkanı), Yusuf Yalçova (Ordu/Kumru İlçe Belediye Başkanı), Recep Yakar (Giresun/Bulancak İlçe Belediye Başkanı), Burhan Takır (Tirebolu Belediye Başkanı), Hayrettin Kaya (Sinop/Ayancık İlçe Belediye Başkanı), Ramis Uzun (Beşikdüzü Belediye Başkanı), İbrahim Sadık Edis (Vezirköprü Belediye Başkanı) 
Yılın Yöneticisi: Erkut Çelebi (Trabzon-Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı) 
Hizmet Ödülü: Hamit Tecer (Ünye Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı), Arslan Soydan (TZOB Yönetim Kurulu Üyesi-Perşembe Ziraat Odası Başkanı), Sebahattin Karakütük (İşadamı/Karakütük Kereste) 
Yılın Oteli: Tuncay Beyaz (NOVOTEL-Trabzon Genel Müdürü) 
Yılın Akademisyeni: Dr.Erdal Arı (Ordu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Görevlisi) 
Yılın Hastaneleri: Özel Ordu Sevgi Hastanesi, Çorum Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Ordu Umut Hastanesi 
Yılın Yöneticisi: Ümit Yaşar Kışla (Samsun YEDAŞ Genel Müdürlüğü Müşteri Teknik Hizmetleri Koordinatörü), Nuri Özmen (İşadamı) 
Yılın Kreşi: Şerife Özdoğru (Ordu Mavi Boncuk Kreş) 
Yılın Firması: (AFTA AVM Şirketler Gurubu) 

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aytaç kara
Aytaç kara - 3 yıl Önce

Şaka değilmi şimdiden zemin katlarında çizmeyle dolaşılan duvarları çatlayan bataklığa yapılmış hastaneden bahsetmiyoruz değilmi

sezer
sezer - 3 yıl Önce

Birde siz acil tarafındaki otoparkları görün.Rezillik.Çamur toz.Bence Karadenizin çevresi en kötü hastanesi.

Tolga
Tolga - 3 yıl Önce

Şaka mı bu

Çorum Çorum olalı böyle zulüm görmedi
Çorum Çorum olalı böyle zulüm görmedi - 3 yıl Önce

zaytung haber bu kesinlikle, bu kadar saçmalık olamaz

Mamnuniyet anketi %42
Mamnuniyet anketi %42 - 3 yıl Önce

Memnuniyet anketi %42 çıkan bir hastane yılın hastanesi seçiliyor. Diyecek bişi bulamıyorum. Körler sağırlar birbirini ağırlar.

YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 3 yıl Önce

niye etrafındaki çamur deryasndan dolayımı doktor eksikliğinden dolayımı zırt bırt hastaları diğer şehirlere sevk ettiğinden dolayımı ödül aldı bi hastane önündeki açık otoparkı çamurdan kurtaramadılar bi ödül aldık diye haber yapılmaz mı kim inandı buna çorumlu olarak geçin bunları

kılıç
kılıç - 3 yıl Önce

Bence Çorum da kayda değer bir şey bulamayınca, kafa bulmuşlar .

ACİL
ACİL - 3 yıl Önce

Acilin giriş çok dar ve kötü çukur var ambulanstaki hastalara yazık. (VİP' in haberi olsun onlar gelmesinler canları acır). Servis tarafının otopark alanı yağmurda çamur içinde bir asvalt dökecek para bile kalmamış .Allah hayırlısını versin. Durum kötü


SIRADAKİ HABER