Kongre ve kültür merkezi istişaresi

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye başkan yardımcıları ve birim amirleri ile yaptığı toplantıda kongre ve kültür merkezi çalışmalarında gelinen son noktayı istişare etti.

Kongre ve kültür  merkezi istişaresi

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, belediye başkan yardımcıları ve birim amirleri ile yaptığı toplantıda kongre ve kültür merkezi çalışmalarında gelinen son noktayı istişare etti.

 Aşgın, sosyal medya hesabından toplantı ile ilgili yaptığı paylaşımda, “Çorumumuz’a yakışan bir kongre ve kültür merkezi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve teknik personelimizle değerlendirme toplantısı düzenledik.  Kültürün ve kongrelerin merkezi olmak için aşkla çalışıyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR KAYA
HAYDAR KAYA - 2 yıl Önce

Sayın Başkanım, Sayın AKP İl Başkanım ve şehrimizin önde gelen Sayın Yöneticileri; ÇORUM a son yıllarda yaptığınız Kültür Merkezleri, Spor Sahaları ,Spor Salonları, Stayum, Parklar , Millet Bahçesi, Piknik Alanları ve Tesisleri ve Halk Ekmek -Halk Et hatta AT Çiftliği gibi ve daha sayamadığım Sosyal Kültürel Tesisler için sizlere çok teşekkür ediyorum. İhtiyaçtı yaptınız tebrik ediyorum. Teşekkürler ,eyvAllah . Ancak; 2020 yılında Pandeminin ekonomiye vurduğu darbe ve zaten mevcut olan pahalılık ve ekonomik buhran içindeyken artık Çorum Sosyal Tesislere Kültürel Tesislere doymuş iken ve yapılan tesislerin çoğu boş atıl durumda iken artık kasadaki parayı geterese olmayan gelir getirmeyen ve harcaması bol masraflı olan bu tür yatırımlar yerine asıl ihtiyacımız olan tesisleri kursanız, vatandaşın yükünü biraz alsanız , iş aş verseniz ekonomiye esnafa fukaraya dokunsanız halk sizi daha çok destekleyecek daha mutlu ve kalkınmış bir Çorum yaratacaksınız.
Sizden İstediğimiz Tesisler: AT Çifliği Değil, SÜT ÇİFTLİĞİ ( Halk Süt), Besi Çiftliği ( BÜYÜKBAŞ ET ÜRETİMİ), Tavuk Çiftliği ( Halk Yumurta) , Sebze Seraları Seracılık, Fidan ve GÜL ÇİCEK Üretimi ( BELEDİYENİN kENDİ İHTİYACI EN AZINDAN) , Cadde OTOPARK İhalesinin iptali ve Belediye Personelince işletilmesi gibi belediyemizin kasasını dolduracak , vatandaşa iş aş verecek esnafa ucuz ürün verecek tesisler kurarak hem esnafı hem vatandaşı destekleyebilir Şehrimize değer katabilirsiniz. Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER