Mehmetçiğe destek için Hatay’a gittiler

TESKOMB'a bağlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği yöneticileri Zeytin Dalı Harekatına destek vermek için Hataya gitti.

Mehmetçiğe destek için Hatay’a gittiler

TESKOMB’a bağlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği yöneticileri Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Hatay’a gitti.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği’ne üye Çorum, Amasya ve Tokat Birlik Başkanları ile Yönetim Kurulu üyeleri Zeytin Dalı Harekatı'nda mücadele eden Mehmetçiğimize destek için sınır bölgesine gittiler.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi 9. Bölge Birliği Başkanı Vedat Canbek, beraberinde İl Yönetim Kurulu üyeleri Necati Şimşek, Hasan Eker ve Sezai Olur’un yanı sıra Amasya, Tokat ve İlçe Kooperatif Başkanları ve yöneticileri ile gittiği Hatay’da “Zeytin Dalı Harekatı için Hatay’dayız, devletimizin yanındayız” mesajı verdi.
Burada Afrin’de kahramanlık destanı yazan Mehmetçiğimize yanlarında getirdikleri Çorum leblebisi başta olmak üzere çeşitli hediyeler takdim eden Canbek ve beraberindekiler, sınır güvenliği için yapılan operasyonu sonuna kadar desteklediklerini belirttiler. 
Başkan Canbek, askerlerin Afrin'de destan yazdığını kaydederek, PKK ve PYD unsurlarının bölgeden temizlenmesinin ülkenin bekası açısından önemli olduğunu kaydetti. Operasyonlar sırasında şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet dileyen Vedat Canbek, Türk milletine başsağlığı dilerken, yaralı askerlerimize de acil şifalar temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER