Milletin gönlünde, fitnecilerin hedefinde

Vali Mustafa Çiftçi, Çorum’da göreve başladığı günden bu yana Çorumlular’ın büyük çoğunluğu tarafından sevilip, sürekli takdir görüyor olsa da, şer odaklarının hedefinde olmayı da sürdürüyor.

Milletin gönlünde, fitnecilerin hedefinde

HABER/YORUM: EROL TAŞKAN

Vali Mustafa Çiftçi, Çorum’da göreve başladığı günden bu yana Çorumlular’ın büyük çoğunluğu tarafından sevilip, sürekli takdir görüyor olsa da, şer odaklarının hedefinde olmayı da sürdürüyor.

Her fırsatta yalan dolan haberlerle algı oluşturmayı kendisine vazife edinen şer odakları, son olarak da Vali’nin makamından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını kaldırttığı yalanına sarıldı.

Bir devrin mazlumu, Şehit İskilipli Atıf Hoca’nın kabrini ziyaretten de, O’nunla ilgili açıklamalarından da bir adım geri atmaksızın milletin gönlüne tercüman olan Vali Mustafa Çiftçi’ye dönük saldırılar, gazete manşetlerinden TBMM kürsüsüne kadar taşınmıştı. 

Milletin sevgi seline rağmen, Vali Mustafa Çiftçi’den rahatsız olan kesimlerin değirmenine su taşımaya çalışanların içinde iktidar cenahından bazı çevrelerin varlığı da artık sır olmaktan çıkıp adeta alenileşti. 

Vatandaşına Devletin şefkat yüzünü her daim hissettiren ve bunu da yaparken MIŞ gibi yapmaktan uzak ve gayet samimice sergileyen Vali Mustafa Çiftçi, Çorumlular’ın gönlünde müstesna bir yere sahip.

Zira, milletin gönlü kuyumcu terazisinden daha hassas. Samimiyeti de samimiyetsizliği de gayet güzel ölçüyor ve tavrını da açıkça ortaya koyabiliyor. 
Vali Mustafa Çiftçi ile uğraşmayı kendilerine amentü sayanların da, milletin terazisindeki yeri belli. 

Basit algılarla operasyon yapmaya çalışanların, son kurşunları da boşa çıktı. Yalancıların mumu, bırakın yatsıyı, 3-5 dakika bile yan(a)madan söndü. Paylaşılan fotoğraf karesinin aslı meydana çıkmasına rağmen, yalanlarına devam edenleri de yalan ve fitneleriyle başbaşa bırakmak gerek. 

Birileri yalan temelinde bina ettiği iftiralarla bir yerlere varmaya çalışsa da, her zaman olduğu gibi kazanan yine doğruluk oldu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
kenan
kenan - 2 hafta Önce

valimize sahip çıkmalıyız, şer odakları durmuyor ama içimizde bulunan ve şer odaklarının değirmenlerine su taşıyanlara da yazıklar olsun

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Bizim ülkemizde maalesef dürüst temiz helali haramı bilen ona buna birşeyleri peşkeş çekmeyen insanların ayağını kaydırırlar. İnşAllah sayın valimizi o şer odaklarının gazına gelipte görevden almazlar

Eş,i çorumlu
Eş,i çorumlu - 2 hafta Önce

Aman insanların sıkıntılarını geçim zorluklarını işsizliği pahalıliğı
yazmayın varsa yoksa iktidardan yana gözükmek için böyle yazılar devam durmak yola devam lakin yolun sonu çoktan göründü
.

Gazete haberleri
Gazete haberleri - 2 hafta Önce

Gazetenin haberlerinin yarısı Vali ile ilgili. Memlekette başka sorunlardan var.

Rıfat Kurtoğlu
Rıfat Kurtoğlu - 2 hafta Önce

Sn. valimiz nevi şahsına münhasır kişiliği ile özel bir insan özellikleri olan bir insan her şeyden öte insan gibi bir insan.
Gönül adamı Allah adamı devlet adamı.Halk adamı
Biz Çorumlular kadirşinaz kıymet bilen insanlarizdır.Onu kendimizden birisi olarak sevdik ve bağrımıza bastık.
O bizim baş taçımız

Ali
Ali - 2 hafta Önce

MUHTEREM VALİMİZ TÜM ÇORUMLULARIN GÖNLÜNDEDİR. HENÜZ HİÇ BİR DURUM YOKKEN BİLE BAŞIMIZA HAKSIZ YERE BİR SIKINTI GELİRSE GİDER DURUMU VALİMİZE ARZ EDERİZ, O GEREKENİ YAPAR. DİYE BİR GÜVEN VAR KALBİMİZDE. İLİM İRFAN EDEP VAKAR SAHİBİ BİR VALİMİZ VAR ÇORUMLULAR ONU YALNIZ BIRAKIR MI ALLAHIN İZNİYLE?

çorum
çorum - 2 hafta Önce

Çorumun en büyük sorunu vekiller oldu malesef.

Yorumcu
Yorumcu - 2 hafta Önce

O fotoğrafı servis ettiren şer odaklarının kim olduğunu bilen biliyor. İlk seçimde RTE bunlara yol verecektir inşAllah. Bir şey değişecek herşey değişecek.


SIRADAKİ HABER