Oğuzlar-İskilip sahil yolu için teknik çalışma

Oğuzlar Belediyesi, Oğuzlar-İskilip Sahil Yolu Projesi’nin hayata geçirilmesi için çalışmalarına hız verdi.

Oğuzlar-İskilip sahil yolu  için teknik çalışma

Oğuzlar Belediyesi, Oğuzlar-İskilip Sahil Yolu Projesi’nin hayata geçirilmesi için çalışmalarına hız verdi.
 

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım'ın, Oğuzlar ve bölgenin turizm ile gelişip kalkınmasını sağlayacağını belirttiği Sahil Yolu Projesi için İskilip Kaymakamlığı’nda Karayolları Samsun Bölge Müdürlüğü Mühendisleri, İskilip Belediye Başkanı, Uğurludağ Belediye Başkanı, Oğuzlar Belediye Meclis Üyesi ve Oğuzlar Belediyesi teknik ekipleri ile toplantı gerçekleştirildi.
 

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “Sahil Yolu Projesi Oğuzlar, İskilip, Uğurludağ, Laçin, Dodurga, Çankırı'nın birbiri ile ulaşım ağını geliştirip bölgenin saklı cenneti olan Oğuzlar’ımızın da kabuğunu kırmasını sağlayacak bir proje. Bacasız sanayi turizm ile bölgenin turizm potansiyelini ortaya çıkarması ilimizin de kalkınmasını sağlayacaktır. İlçemizin, bölgemizin, ilimizin kalkınması için bu projenin onaylanıp hayata geçirilmesinin gerekliliğine olan inancımızla bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz, projeye destek olan herkese desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mambo
Mambo - 2 yıl Önce

Benim bildiğim sahil yolu deniz kıyısında olur.yol iyi olur ama yol kıyılarına çöp bidonları koysunlar.. Dodurga Oğuzlar arası.copluk gibi.guzel şeyler düşünülmüş ama uygulaması eksik.belediye yol kıyılarını çöpten temizlerse memnun oluruz... teşekkür...

SIRADAKİ HABER