Pazarlar normale döndü

Vali Mustafa Çiftçi, pandemi süresince kapatılan ve dün yeniden hizmete açılan Pazartesi Pazarı'nda Koronavirüs denetimi yaptı.

Pazarlar normale döndü

FATİH BATTAR

Vali Mustafa Çiftçi, pandemi süresince kapatılan ve dün yeniden hizmete açılan Pazartesi Pazarı'nda Koronavirüs denetimi yaptı. Dün itibariyle pazarlar normale döndü. Vali Çiftçi, dün Pazartesi Pazarı'nı gezerek pazarcı esnafı ve vatandaşların kurallara uyup uymadığını denetledi.  Alışveriş yapan vatandaşları sosyal mesafe konusunda uyaran Çiftçi, vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

ÇARŞAMBA PAZARI AÇILACAK MI?

Pazarların normale dönmesinin memnuniyet verici olduğunu belirten vatandaşlar, pandemi sürecindeki pazar düzeninin her zaman devam etmesini istedi. Çorum'da dün itibariyle Salı ve Çarşamba pazarları hariç tüm pazarlar yeniden hizmete girdi. Çarşamba Pazarı'nın ne zaman açılacağı ise merak konusu. Malum Çarşamba Pazarı'nın kurulduğu yer Çorum Belediyesi tarafından ücretli otopark haline getirilirken, pazarın başka yerde kurulması gündemde.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çarşamba pazarının açılmasını bekliyoruz
Çarşamba pazarının açılmasını bekliyoruz - 1 yıl Önce

Lafı evirip çevirmeye gerek yok.Çarşamba pazarı açılmalıdır.Başka yere değil,mevcut yerine açılmalıdır.Mesel AVM ise haftada bir gün olabilecek yoğunluğa birileri katlanmalıdır.Vatandaş köy ürünü alıyor.Bu bölgede esnaflık yapanlar,bölgeye yakın oturanlar sebze ve meyve ihtiyaçlarını Çarşamba pazarından karşılıyorlar.Toplumsal ihtiyaçlara göz yummak yerine kulak vermek gerekir.

jhayriye
jhayriye - 1 yıl Önce

heryer. uçretli. yapıyorlarda halk neyapsın uçkuruş maaş alınıyor. ıçretsiz büyükptoparklar. neden yaıılmıyor. önce halk denilsin. lütfem birazvicdan

SIRADAKİ HABER