Şehit Aileleri Derneği’ne yeni başkan

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Yapılan seçimde şehit babası Galip Deniz Başkanlığa seçildi.

Şehit Aileleri Derneği’ne  yeni başkan

Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği'nin 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Yapılan seçimde şehit babası Galip Deniz Başkanlığa seçildi.
Yapılan açıklamaya göre, Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği'nin Olağan genel kurul toplantısı dernek binasında üyelerin katılımıyla yapıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından seçime geçildi. Yapılan seçimde Hakkari'de 30 Temmuz 2016 tarihinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Bekir Eren Deniz'in babası Galip Deniz Başkanlığa seçildi. Deniz, başkanlık görevini eski başkan Sadık Demirkol'dan devraldı. 


Genel kurulda konuşan Çorum Şehit Aileleri ve Vazife Malulleri Derneği Başkanı Galip Deniz, şehit ailesi olmaktan gurur ve şeref duyduklarının altını çizdi. Deniz, “Çok samimi duygularla bir araya gelerek kurmuş olduğumuz derneğimizin, olağan genel kurulunu siz saygıdeğer üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Zor olduğunu bildiğim ama çok şerefli, onurlu  bir göreve, bizleri layık gören tüm dernek üyelerimize şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Derneğimiz Çorum'da şehit ailelerimiz tarafından kurulmuştur. Vatan için mücadele ederken şehit düşen kahramanlarımızın aileleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak, sorunlara yardımcı olmak için faaliyetlerimize aynı şekilde devam edeceğiz. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonrada şehit ailelerinin hizmetinde olacağımızı, şehit ailelerinin sorunlarının çözülmesi için elimizden gelenin daha fazlasını yapacağımızdan emin olmanızı istiyorum.” dedi.
YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
Tek listenin olduğu genel kurulda yönetim kuruluna Galip Deniz, Ömer Öncül, Sadık Demirkol, Zekeriya Darbaş ve Adem Yeşildağ seçildi.  Denetim Kurulu ise Türker Temiz, Ahmet Çelik ve Fatih Özçelik'ten oluştu. (Haber Merkezi)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER